reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Mam pytanie: czy któraś z was przy owulacji miała może objawy podobne do jakiegoś stanu zapalnego? A może po prostu miałam już za dużo sex-u! Nie byłam przyzwyczajona do przytulania więcej niż 3 razy w miesiącu...

Agniesiak jak wstawiłaś te piękne obrazki z życzeniem świątecznym, te migoczące. Mam kilka skopiowanych w folderze z tej strony z nimi ale za nic nie chcą mi wskoczyć pod suwaczek na stałe!!!!!!!!!!?
13053.gif
 
reklama
Pewnie,smigaj do dobrego lekarza,niech sie Toba szybko zajmie oczywiscie z pozytywnym skutkiem!!!!! mi tez sie juz nie chce czekac bo mijaja dni robia sie z nich miesiace,z miesiecy lata a tu ani widu ani slychu tej malej fasolci...ja nie mam takiego czegos jak stan zapalny podczas owulacji...a co dokladnie odczowasz?
 
Mam pytanie: czy któraś z was przy owulacji miała może objawy podobne do jakiegoś stanu zapalnego? A może po prostu miałam już za dużo sex-u! Nie byłam przyzwyczajona do przytulania więcej niż 3 razy w miesiącu...

Agniesiak jak wstawiłaś te piękne obrazki z życzeniem świątecznym, te migoczące. Mam kilka skopiowanych w folderze z tej strony z nimi ale za nic nie chcą mi wskoczyć pod suwaczek na stałe!!!!!!!!!!?
13053.gif
Kochana przecież wyświetlają Ci się te obrazki:-p a przynajmniej ten z mikołajem i nowym rokiem:-D
 
Pewnie,smigaj do dobrego lekarza,niech sie Toba szybko zajmie oczywiscie z pozytywnym skutkiem!!!!! mi tez sie juz nie chce czekac bo mijaja dni robia sie z nich miesiace,z miesiecy lata a tu ani widu ani slychu tej malej fasolci...ja nie mam takiego czegos jak stan zapalny podczas owulacji...a co dokladnie odczowasz?

Mąż mówi, że zapach jest niewłaściwy, ja nie czuje bo mam zatkany nosek a swędzenia, pieczenia nie czuję:dry::confused:
Wiele objawów mnie zaskakuje bo tabletki brałam pięć lat a wtenczas jest trochę inaczej.
No ale strasznie boli mnie podbrzusze jak przy okresie już od tygodnia a @ dopiero w święta...

Kochana przecież wyświetlają Ci się te obrazki:-p a przynajmniej ten z mikołajem i nowym rokiem:-D

Wyświetla się jak wkleję sama podczas odpowiedzi a nie ma go pod moimi łabądkami małżeńskimi:confused:
 
Mąż mówi, że zapach jest niewłaściwy, ja nie czuje bo mam zatkany nosek a swędzenia, pieczenia nie czuję:dry::confused:
Wiele objawów mnie zaskakuje bo tabletki brałam pięć lat a wtenczas jest trochę inaczej.
No ale strasznie boli mnie podbrzusze jak przy okresie już od tygodnia a @ dopiero w święta...

Kurcze nie mam pojecia o co moze chodzic,a moze tak poprostu przypalental sie stan zapalny....to sie czasami zdarza.Ja po odstawieniu tabletek powiem Ci szczerze,ze zaczelam poznawac sie na nowo,wiele objawow mnie zaskakiwalo ktorych nie czulam kiedy bralam tabletki,ale nigdy nie czulam bolu okresowego n a3 tygodnie przed. na pewno madrzejsze dziewczyny sie wypowiedza:blink:,frykam spac,bo rano do pracy,slodkich snow,do "uslyszenia"jutro!
 
po raz kolejny dziękuję za wsparcie! :tak: nie jest mi aż tak strasznie źle,że to nie ciąża bo się na nią bardzo nie nastawiłam. natomiast lekarza oczywiście zmienię. już nawet wiem na którego. u tamtego byłam dopiero dwa razy (i to w odstępie 5 dni), a on dzisiaj miał wątpliwości czy mnie badać czy nie badać. jestem wściekła na niego!:wściekła/y: a że to nie ciąża to może i lepiej. sama czuję,że coś jest nie tak z moim organizmem. wciąż nie mam @. he he a pan gin nawet nie dał mi nic na wywołanie. stwierdził,że może @ sama się pojawi za jakiś czas.
 
Męzatko-dziękuje kochanie za miłe słowa:-)
Ja w Anglii kupuje testy owulacyjne przez internet-naprawde wychodzi dużo taniej niż w aptece, a czek się 1-2 dni...więc jeśli dopiero konczy czy dopiero co skonczył Ci się okres to masz czas zakupic je i dojda na czas. jak chcesz dam Ci link do stronki z której kupowałam - poszukam go i podeślę.
A jak wolisz jednak w aptece to wydaje mi się, że dobre są Clearblue-z tym, że droższe.
Dziekuje kropeczko, bede czekac na link od Ciebie, a jutro przejde sie i tak do apteki bo dzisiaj jest 8dc a my z mezem zawsze staramy sie tak od 11 dc, ale ostatnio myslalam, zeby sprobowac wczesniej:-)wiec czas ucieka hihihi. Ja mam cykle dosc krotkie ostatnio byl 24 dniowy,zwylke mam 26(nie wiecej). Jak tylko bedziesz miec chwilke napisz....pozdarwaim serdecznie;-)
 
Hej dziewczyny, mam pytanko do wszystkich, pisalam juz wczesniej , ze staramy sie z mezem od 4 m-cy o dzidziusia(teraz wiem, ze to wcale nie jest tak dlugo), juz za pare dni bedza nastepne przytulanki i mam nadzioeje, ze nowy rok przyniesie nowe niespodzianki:-), ale do rzeczy: ''Czy kazda z was obserwuje swoj sluz?'' Bo ja tak i za kazdym razem widze ten odpowiedni(przypominajacy bialko, rozciagliwy itd.), wiec kochamy sie z mezem przed i po i jak do tej pory nic. Zazwyczaj co 2, 3 dni sa przytulanki, bo tak slyszalam, ze jest oki, bo plemniczki musza tez dojrzec. Czy plemniczki mojego meza i moje jajeczko odczuwa, ze staramy sie troszke ''na sile?'' Bo szczerze moge powiedziec, ze czasem tak jest, a tak naprawde nie chcesz , zeby tak bylo, ale z drugiej strony nie chcesz przegapic tych odpowiednich dni. Z tego powodu czuje sie troszke zle i mysle, ze nasze ciala tez to odczuwaja. Czy tez tak myslicie?:-(
P.S. Pozdrawiam wszystkie stajajace i oczekujace, ja zmykam spac;-)
 
Ostatnia edycja:
..........od kiedy mieszkam w UK zawsze co jakis czas mam zapalenie pecherza i u mnie bez antybiotyku sie nie obejdzie bo inaczej nie moge funkcjonowac:-(,czasami martwie sie czym mogloby to sie skonczyc gdybym zaszla w ciaze....ale po nowym roku w wakacje planujemy zjechac do Polski i ze wzgledow bezpieczenstwa wolalabym tam zajsc w ciaze...ale sie rozpisalam....sorki...

Oooo wspolczuje Ci, ze tak czesto masz zapalenie pecherza, ja nigdy nie mialam, ale slyszalam, ze to okropny bol.
P.S. Tez planuje zjechac do Polski w okresie wakacyjnym jak wszystko bedzie oki,wiec nie jestem sama .....pozdrawiam serdecznie:-)
 
reklama
Do góry