reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Jakoś pusto na naszym forum pewnie wszystkie dziewczynki uskuteczniaja porządki przed świateczne......:-D
A u mnie handra ------ brrrrrrrrrrr, ( bez noża nie podchodź :crazy:)
Szanownej @ nie widać:confused:
Padnięta jestem po całym dniu, tylko na BB mam jeszcze siły :-D:-D:-D
 
reklama
Jakoś pusto na naszym forum pewnie wszystkie dziewczynki uskuteczniaja porządki przed świateczne......:-D
A u mnie handra ------ brrrrrrrrrrr, ( bez noża nie podchodź :crazy:)
Szanownej @ nie widać:confused:
Padnięta jestem po całym dniu, tylko na BB mam jeszcze siły :-D:-D:-D

ja jestem Pysiu :-)
Zagladam co jakis czs na BB, tylko nikt nic nie pisze wiec ja tez sie nie odzywam :zawstydzona/y:
Widze Pysiu ze jestes z lublina, moj tato pochodzi z pod Lublina dokladnie do lublina ok 80 kg, jest z Annopola takie male miasteczko, napewno nie bedziesz znala...
 
Ostatnia edycja:
Mężatko-kochanie, przepraszam ze dopiero teraz odpisuje, ale pojechałam po napisaniu posta na zakupy, a potem przygotowania do xmas party i uciekło mi to z głowy...teraz wrociłam, nadrobiłam zaległości na forum i mam ten link:-) Ja zamawiałam w UK 2 razy testy owulacyjne online ..........

Nie ma problemu kropeczko, ja wszystko rozumie, ze nie zawsze mozna od razu miec odpowiedzi:-). Ja sama czesto wskakuje na forum tylko raz i jak tylko mam chwilke to czytam wszystko i staram sie odpisac, jezeli nie to robie to na nastepny dzien ;-)A tak wogole to kupilam dzisiaj testy owulacyjne w Bootsie ''clearblue'' - to fakt, ze nie sa tanie:tak:ale juz nie wytrzymalam i postanowilismy tego sprobowac, zaczynamy od dzisiaj, bo to moj 8dci pomyslelismy im wczesniej tym lepiej:-)Napewno i tak sprawdze ta stronke, ktora mi podalas, bo faktycznie jak mam zaczac kupowac testy w aptekach to zbankrutuje hihihihihihi. Pozdrawiam serdecznie!!!


........poza tym to źle się czuje...boję się czy mi sie cos nie przyplątalo...moze mi się cysta na jajniku odnowiła...bo boli i spina mnie brzuch, mrowi jakoś śmiesznie i wogóle to jakoś mi tak bardzo dziwnie jest i do tego w krzyżu mnie boli cały dzien jak diabli. I popołudniu pojawił mi się śluz - niedużo, teraz juz go nie ma...ale był taki żółto-brunatny...a to 19dc i powinno byc całkiem sucho...chyba, że ta owulacja dopiero teraz jest...ale testy wyszły pozytywne 4 dni temu....no albo jakims cudem juz zagniezdzenie i stad takie dziwactwa mam......Sama juz nie wiem, wole nie rozmyślac...ide spac bo poźno...

3mam kciuki za powodzonka, mam nadzieje ze to na dzidzie a nie zadna cysta-nie mysl tak nawet :happy2:

Jakoś pusto na naszym forum .........

Pysia ja tylko weszlam na chwilke, poczytalam i zmykam, bo znajomi maja nas odwiedzic, chetnie posiedzialabym troszke dluzej, ale sila wyzsza...:tak:Pozdrawiam goraco wszystkie dostepne!!! papa
 
Ostatnia edycja:
Lilu ja tez z pochodzenia kresowiak jestem rodzina mamy pochodzi z tamtych stron,tam sie wychowałam i tam spedzałam wakacje:) buziaki
 
Ja nic nie czuje. boje sie cieszyc... poczekam do jutra rana :tak: i wtedy zobaczymy... :-) teraz patrze na ten test i zastanawiam sie czy nie mam wady wzroku... jutro sie okaze... kupie dzis jeszcze moze ze dwa testy tak dla pewnosci :-) mojemu m dzis jeszcze nic nie mowie... poczekamy
Pysiu trzymam kcuki mocno za ciebie :-) ale bysmy mialy fajne prezenty na gwiazdke :-)
Trzymam kciuki za Was dziewczyny! Cos czuje, ze u Ciebie to fasolka:tak: Moja przyjaciolka tez miala bardzo jasna, prawie niewidoczna druga kreske i juz chciala wyrzucic test, a ja kazalam jej go zachowac i obserwowac. Kreska zrobila sie troszeczke ciemniejsza, ale i tak byla slaba. A teraz przyjaciolka jest w 7 tygodniu ciazy.:-)

hej dziewczyny sorry że teraz dopiero pisze musialam jakoś dojść do siebie...
test negatywny... czekam teraz na @ bo zamierzam odpucić... będzie bez wyliczen, testów tylko przyjemność i seks!!! a w styczniu wizyta u specjalisty...
nie dostanę prezentu od mikołaja ... przykro mi bardzo, mój mąż też się bardzo zawiódł...
ale mamy plan może się uda... następnym razem.
pozdrawiam!
Ja jeszcze mam nadzieje, ze Wam sie udalo. Slyszalam o przypadkach pozytywnych testow dopiero pare dni po termine @. Trzymam kciuki!

romka - racja, tyle lat z tabletkami i organizm przemawia do nas inaczej niż wcześniej, a może pop prosu przyzwyczaiłyśmy się jak to było z tabletkami, zapomniało ciało jak się przed tabl anty cierpiało:rofl2:

A co do moich problemów - dziś a propos zapachu dobrze, wczorajsze było wywołane najprawdopodobniej - koronkom - jako alergik nie toleruje wielu materiałów choćby nie wiadomo w czym je się prało:rofl2: A bieliznę z koronką tym bardziej - chociaż miałam nadzieję, że to minęło:no: Natal tyko drogie satynki i delikatne materiały....
Ja mam podobny problem, jesli chodzi o wrazliwosc. Szczegolnie jak mam oslabiony organizm od razu czuje to na dole. Kiedys walczylam 2 lata z grzybica i nic nie pomagalo. Dopiero 2 tygodnie "konskiej dawki" tabletek doustnych pomoglo.

[/quote]

A ja ostatnio dlugo nie pisalam, ale jestem prawie z Wami na biezaco;-) Czytam i czytam, to chyba juz nalog;-) Mialam przerwe w starankach, bo jak pisalam maz za gorami i lasami. Musze sie z Wami jednak podzielic moimi dobrymi wiadomosciami: otoz w przyszlym roku bede miala meza niedaleko siebie i bedziemy sie widywac przynajmniej raz w tygodniu! Dostal projekt co prawda 400 km od naszego miejsca zamieszkania, ale to nic w porownaniu z 4000 ktore nas dzielily! Jestem taka szczesliwa:-):-):-) to juz moj prezent na gwiazdke, nic wiecej nie potrzebuje. Juz teraz nie bede obsesyjnie myslala o tym, zeby zajsc w ciaze. Po prostu bedziemy mieli czas i okazje! W dodatku moj szef jak sie o tym dowiedzial, zaproponowal mi home office od czasu do czasu, zeby "wspomoc wiezi rodzinne". Tak wiec home office bedzie w czasie owulki;-)
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za fasolki!
 
Lulu kochana oczywiście, ze wiem gdzie jest Annopol:tak::-):tak:
A co u ciebie?

Lilu ja tez z pochodzenia kresowiak jestem rodzina mamy pochodzi z tamtych stron,tam sie wychowałam i tam spedzałam wakacje:) buziaki

Moj tatulko Wozniaczek urodzil sie w Annopolu i tam sie wychowal, pozniej wyjechal do Olkusza poznal moja mame i w Olkuszu juz pozostal.
Ja wakacje co roku spedzalam w Annopolu dokladnie 19 moich wakacji w zyciu :tak: teraz mieszlam za granica i nie podrodze :dry:

A u mnie po staremu, weekend spedzam w domciu przy guinnesie :happy: zimno i mokro za oknem, brrrrryyyyyyyy :-(

A co u Ciebie Pysiu ??
Rudka- jak Radziu, a ty jak dajesz sobie rade w roli mamusi ??
 
Wiesz Lilu ja tak siedzę i się zastanawiam, czy @ wogóle przydzie ( dzis sie jej spodziewam ) bo jadłam kolację i właśnie popijam ją zalewa z papryki marynowanej ( takiej na zimę w słoiczku) hmmm..... to chyba nie jest normalne :-D:-D:-D:-D:-D
Ale to pewnie grymasy przed @ jak sie jej spodziewam do zawsze się czegos naciapię.:zawstydzona/y:
Ale jutro robie tescik więc te "zachcianki niby ciazowe" napewno znikną
 
reklama
Wiesz Lilu ja tak siedzę i się zastanawiam, czy @ wogóle przydzie ( dzis sie jej spodziewam ) bo jadłam kolację i właśnie popijam ją zalewa z papryki marynowanej ( takiej na zimę w słoiczku) hmmm..... to chyba nie jest normalne :-D:-D:-D:-D:-D
Ale to pewnie grymasy przed @ jak sie jej spodziewam do zawsze się czegos naciapię.:zawstydzona/y:
Ale jutro robie tescik więc te "zachcianki niby ciazowe" napewno znikną

trzymam kochana kciuki zeby wredna @ nie przylazla i byly dwie piekne grubasne II na tescie :tak:;-)
Co do takich dziwnych obiawow niby typowo ciazowych to mi tez sie peztrafialy przed @, jak nie moczoped, to wachania nastroju, dziwne zachcianki, zgaga, dziwny bol w podbrzuszu, wiec z czasem przestalam sie sugerowac tymi dziwnymi " typowymi obiawami ciazowymi "
 
Do góry