reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie dziewczynki
Ja dziś rano wymiotowałam mam nadzieje ze to przez fasolkę:p
okresu nie mam od 19 dni więc marze całe dnie ale tez troszkę się boje.test zrobie za tydzien miałam robic w 20 dniu ale zaczekam jak tylko powstrzymam sie przed zrobieniem testu.

A co tam nowego u was??
Kochana! 19dni wow to pewnie fasolina!! rób tescik napewno 2 grube piekne krechy będą a do tego jeszcze ten pawik dzisiejszy no nie mam wątpliwości;)
powodzenia!!
 
reklama
Kochana, Ty masz dopiero połowe 8 tygodnia a ja już w 13 dziś wkroczyłam, więc to też nie ma się co dziwić mojej figurce :tak: Poza tym chodzę już w ciążowych ciuszkach (spodniach m.in.) więc to chyba też troszkę uwydatnia krągłe kształty :rolleyes:
Ja zawsze byłam pulchna, ale przez ostatnie pół roku przed ciążą schudłam sporo, co pewnie pomogło w zafasolkowaniu... Ale niestety nadal moje BMI wskazuje nadwagę :-( No cóż, po ciąży wezmę się ostro za siebie i mam nadzieję, że osiągnę choc częściowo zamierzony cel :-)
Ja zawsze miałam słabe mięśnie brzucha... Troche je poprawiłam w marcu ćwicząc 'szóstkę weidera". Zresztą w albumie w moim profilu widać jak wyglądałam przed ciążą, zresztą mozecie też zerknąć tutaj: http://photo-of-imagination.bloog.pl/index.html (hasło skarb) :tak:
A dziś na obiadek robię fryty z rybką...mmmm.... uwielbiamy fryty :-)
Ciekawe co mi przyszły mąż kupi na urodzinki... ale od kilku lat szykuje się z książką kucharską :-D bo do mistrzyni kulinarnej mi daleeeeeeeeeeko :-D:-D:-D
Miłego dnia :tak:

Imagination ja w ciazy z Wiką do 26tc nosilam normalne bluzki, spodnie rozmiar 38 a nie 36 by nie uwierały, i wiekszy stanik o rozmiar i tyle...dopiero po 26tc brzuszek wyskoczył i przydały sie spodenki ciażowe ale i tak nie z golfem tylko biodrówki...te z golfem dopiero po 30tc na mnie pasowały, tak to spadały bo nie miały sie na czym trzymać.......jakos sie dzidzius schował i tyle...a w sylwestra w 24tc niewiele osób dostrzegło, zę jestem w ciazy - chyba, ze ich moja siostra oświeciła i nie wierzyli, że za 3 mies mam termin porodu...
teraz chce się wczesniej cieszyc brzuszkiem bo to drugie dziecko i nie wiem czy moje marzenia o trójce kiedys beda mogły sie spełnić....
 
Nie chce nic sugerowac, ale ja mialam podobne objawy :rofl2:, duuzo sluzu i do kibelka latalem czesciej niz zwykle :szok: (co mi zreszta zostalo, juz nie paietam kiesy przespalabym noc nie wstajac conajmnij 4 razy :zawstydzona/y:)

BAAARDZO bym chciala, zeby to bylo juz TO u ciebie :-D:-D
Bede czekac z niecierpliwoscia na wiesci :-):-):-)

(NIE) dziekuje kochana ;-)
to siusianie tez mnie zastanawia ja 4, 5 razy dziennie sikam ale przez caly dzien a idzisiaj juz siusialam 5 razy i znowu mnie cisnie :baffled: a jest dopiero ktora gdzina :dry: ale w nocy nie wstawalam do kibelka, w sumie tak sie zastanawiam i nigdy tak nie mialam przed @ zebym czesciej siusiala :zawstydzona/y:
Poczekam do jutra jezeli jutro @ sie nie zjawi to w srode zrobi kolejny test tym razem kreseczkowy i bez wzgledu na wynik umowi sie na przyszly tydzien do ginki, niech zobaczy co tam sie dzieje :sorry2:

A ty kochana jak sie czujesz ???


Kingus- co u Ciebie, kiedy idziesz na usg zobaczyc czy wszystko gra ?
 
Kochana! 19dni wow to pewnie fasolina!! rób tescik napewno 2 grube piekne krechy będą a do tego jeszcze ten pawik dzisiejszy no nie mam wątpliwości;)
powodzenia!!


Własnie pare dni temu robiłam tescik i niestety kreseczka była jedna :( Kompletnie się załamałam ale teraz znów mam nadzieje bo okresiku nie ma i te wymioty dzis....moze poprostu wczesniej robiłam tescik za szybko. Niedługo znów zrobie nie chce juz kolejnej I kreseczki.
 
U mnie dziewczynki jest dzis 5 dzień cyklu i właśnie zaczęłam brać CLO i tak do 9 dnia cyklu. Tylko, ze ja czytałam na ulotce i na forach o CLO pisza dziewczyny, ze podczas brania CLO trzeba monitorować cykl,a mój gin nawet o tym nie wspomniał:crazy:, nie wiem sama, poradźcie coś kobitki :confused::confused::confused::confused::confused:
 
(NIE) dziekuje kochana ;-)
to siusianie tez mnie zastanawia ja 4, 5 razy dziennie sikam ale przez caly dzien a idzisiaj juz siusialam 5 razy i znowu mnie cisnie :baffled: a jest dopiero ktora gdzina :dry: ale w nocy nie wstawalam do kibelka, w sumie tak sie zastanawiam i nigdy tak nie mialam przed @ zebym czesciej siusiala :zawstydzona/y:
Poczekam do jutra jezeli jutro @ sie nie zjawi to w srode zrobi kolejny test tym razem kreseczkowy i bez wzgledu na wynik umowi sie na przyszly tydzien do ginki, niech zobaczy co tam sie dzieje :sorry2:

A ty kochana jak sie czujesz ???


Kingus- co u Ciebie, kiedy idziesz na usg zobaczyc czy wszystko gra ?


Mam nadzieje, ze w srode obie pojdziemy do naszych ginow i uslyzymy dobre/wspaniale nowiny :-):-):-)
Wszelkie odstepstwa od reguly sa zastanawiajace i dajace nadzieje:-)

Ja czuje sie zadziwiajaco dobrze..moze nawet zbyt dobrze:baffled:
Zero objawow :-D
Ale nie zamartwiam sie (albo staram sie nie zamartwiac) w srode wizywa u lekarza. Zobaczymy co powie :happy:
 
Własnie pare dni temu robiłam tescik i niestety kreseczka była jedna :( Kompletnie się załamałam ale teraz znów mam nadzieje bo okresiku nie ma i te wymioty dzis....moze poprostu wczesniej robiłam tescik za szybko. Niedługo znów zrobie nie chce juz kolejnej I kreseczki.
ja robilam test 4 dni temu w terminie spodziewanej miesiączki i 1 krecha:( no ale okresu dalej nie ma a czuje sie tez bardzo dziwnie..Czytałam sporo na roznych forach ze dosc czesto sie zdaża ze testy OSZUKUJĄ (naprawde pogrzeb w necie,duzo dziewczym pisze o tym ze testy pokazały 1 kreche a fasolka była,sama znam osobiscie jeden przyopadek)
czekam na miłą wiadomość od Ciebie o 2 pięknych krechach!
 
ja robilam test 4 dni temu w terminie spodziewanej miesiączki i 1 krecha:( no ale okresu dalej nie ma a czuje sie tez bardzo dziwnie..Czytałam sporo na roznych forach ze dosc czesto sie zdaża ze testy OSZUKUJĄ (naprawde pogrzeb w necie,duzo dziewczym pisze o tym ze testy pokazały 1 kreche a fasolka była,sama znam osobiscie jeden przyopadek)
czekam na miłą wiadomość od Ciebie o 2 pięknych krechach!

Jesli chodzi o ciąze z I kreseczką na tescie to też słyszałam ze sie zdarza ale osobiscie nie znam takiego przypadku.Uwierz mi ze grzebałam w necie na ten temat i dowiedziałam sie ze nawet jak jest I kreska to za jakis czas powinni byc II więc ja czekam na te II magiczne kreski. Napewno napisze jak mi się uda.
aga19766 a ty od jak dawna się starasz??
 
U mnie dziewczynki jest dzis 5 dzień cyklu i właśnie zaczęłam brać CLO i tak do 9 dnia cyklu. Tylko, ze ja czytałam na ulotce i na forach o CLO pisza dziewczyny, ze podczas brania CLO trzeba monitorować cykl,a mój gin nawet o tym nie wspomniał:crazy:, nie wiem sama, poradźcie coś kobitki :confused::confused::confused::confused::confused:

Pysia powiem ci tak : przy Clo powinno sie monitorowac cykl, w moim przypadku nie obeszlo by sie bez monitoringu poniewaz same pecherzyki mi nie pekaly i potrzebowalam pregnyl, gdybym nie monitorowala cykli to bym miala chyba z 10 torbierli na jajnikach ktore zrobilyby sie z niepeknietych pecherzykow :szok:
natomiast moja przyjaciolka nie miala ani jednego monitoringu podczas brania clo i w drugim cyklu z clo zaciazyla jest teraz w 23 tyg ciazy.

Mam nadzieje, ze w srode obie pojdziemy do naszych ginow i uslyzymy dobre/wspaniale nowiny :-):-):-)
Wszelkie odstepstwa od reguly sa zastanawiajace i dajace nadzieje:-)

Ja czuje sie zadziwiajaco dobrze..moze nawet zbyt dobrze:baffled:
Zero objawow :-D
Ale nie zamartwiam sie (albo staram sie nie zamartwiac) w srode wizywa u lekarza. Zobaczymy co powie :happy:

kochana czas pokaze :tak:
a u cibie napewno jest wszystko w porzadeczku :tak:
 
reklama
Jesli chodzi o ciąze z I kreseczką na tescie to też słyszałam ze sie zdarza ale osobiscie nie znam takiego przypadku.Uwierz mi ze grzebałam w necie na ten temat i dowiedziałam sie ze nawet jak jest I kreska to za jakis czas powinni byc II więc ja czekam na te II magiczne kreski. Napewno napisze jak mi się uda.
aga19766 a ty od jak dawna się starasz??
prawie 3 lata no z małymi przerwami jak męża wywiało na delegacje,miałam tez 2 poronienia i po nich przez 3 mc miałam zakaz starania się no ale teraz jestem dobrej mysli tak czy siak bo badania wszystkie sa OK!
 
Do góry