reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
anusia chmmmm...ja to chyba nie pomoge.Ale wydaje mi się że, najlepiej to rozmawiac o tym, co się dzieje z tewoim organizmem, opowiedz mu o problemach z zajsciem.Co zauwarzylas, o miesiaczkach, cyklach, lub ich braku.On napewno będzie wiedzial o czy gadac:tak:Ale dziewczyny różnie biorą leki, no ale przeciez one nie biorą bo tak chca, tylko sa ku temu przyczyny, coś się dzieje w tym organizmie, ze biora to a nie co innego.Wszystko zalerzy od schorzenia.nIE BĄDZMY MĄDZRZEJSZE OD LEKARZY, NAPRAWDE CHCA NAM POMOC:tak::-)
życzę duzo cierpliwosci i szybkiej ciąży:tak:
 
Dzięki wielkie Wam wszystkim za tak ciepłe przyjęcie! :laugh2:
Nie spodziewałam się aż tak żywej i miłej reakcji - super!
No ale przecież musimy trzymać się razem, wszak łączy nas jedno baaaaarrrrrdzo wieeelkie pragnienie - zostać zafasolkowaną jak najszybciej hi hi :tak:

aniusia1534 Ja również radzę Ci poradę lekarską odnośnie wspomagaczy. Osobiście brałam przed pierwszą ciążą tylko kwas foliowy, ale przeglądając forum trafiłam już, gdzieś tu na temat dotyczący ziołowych wspomagaczy - zauważyłam, że opinie są podzielone co do ich skuteczności.



 
Tris, witaj wśród nas :-) i ja również życzę szybkiego zafasolkowania.:-)

A jak tam dziewczynki minął dzień?
Mój cały z Ukochanym (jak wracamy do rodziców, kazde mieszka u siebie niestety). Było milutko. W tej nagonce pracy ciężko nam znaleźć chwile tylko dla siebie, więc dzisiejszy dzień bardzo był potrzebny.
Ukochany wie (ciekawe skąd:confused:), że jest we mnie Dzidziuś. Wspiera i dba o mnie jak nikt nigdy:-) i nawet cierpliwie znosi humorki moje i to, ze szybko słabnę i nie mogę ustać dłuzej niz 20 minut;-) Nawet juz głaszcze brzuś, bo czuje, że synuś mu tam rośnie:-):-):-):-)
Humor dziś rewelacyjny, dawno tak dobry nie był, a dzień bez większych wydarzeń:-)
Ale się mój brat wypachnił, a feee:baffled:
Miłej reszty dnia Kochane:-)
 
imagination życze szczeze tej ciąży, robilas test wkoncu?oj widze ze się nastawilas bardzo....
Test robię koło czwartku dopiero, czyli jakieś 2 dni po terminie okresu. Może i się nastawiłam, w końcu wiele na ciążę wskazuje... A intuicja Ukochanego jest nieomylna, bynajmniej jak dotąd. Staram się nie nastawiać, aczkolwiek dbam o siebie, jakby dzidziuś był:-)
 
No i dzień uciekł...
Aniusia zgadzam sie z resztą dziewczyn że na Twoje pytanie to tak naprawdę może odpowiedzieć jedynie lekarz, wszystko zależy od tego gdzie leży problem a to tylko lekarz potrafi ocenić...
Babylyss jakoś może to będzie z tym egzaminem, musi być :tak::tak::tak:
Imagination jak tak czytam o tym Twoim narzeczonym to rzeczywiście Ci sie trafiło, taka intuicja u faceta... fiu fiu :-D
Katarzynak trzymamy kciuki za testowanko ;-)
Tris tu dziewczyny są super, zawsze zareagują, odpowiedzą .... razem zawsze raźniej i prościej :tak:
No i tak jak Lilu napisała - owocnej nocki miłe Panie :-):-)
 
reklama
Witam Was dziewczynki w ten niedzielny, zimny poranek.:happy:
Jak tam samopoczucie?
U mnie tak sobie. W przeciwieństwie do dnia wczorajszego, dziś brak humoru i ogólnie jakiś dołek się pojawia...
Wczoraj przed snem mierzyłam temperaturę (pod pachą) i wyszło 37,2 a dziś po przebudzeniu 36,9... Mam nadzieję, ze ten nieznaczny spadek nie oznacza, że jutro pojawi się @:-(
Dziś w nocy mało co spałam... Obudziłam się po 3 i do 6 nie mogłam zasnąć. Oczy jak w południe... Poza tym bolały mnie piersi i podbrzusze...:-( Na szczęście zasnęłam na te 3 godzinki...:-(
Boję się, ze się za bardzo nakręcamy z Kochaniem i przez to nic z tego nie wyjdzie:-:)-:)-:)-(
Eh... tak chciałabym wiedzieć co się dzieje... Nie lubię czekać:-:)-:)-(

Testuje dziś któraś? Dajcie znać o wyniku:happy:
Miłego dnia Kochane:happy:
 
Do góry