reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć katarzynak83 :) właśnie nie wiem kiedy - chyba poczekamy, bo niby pisze w instrukcji, że wykrywa 6 dniową ciążę ale nie wiem sama... na razie boli mnie w dole brzucha i jestem senna. Bardzo bym chciała, żeby sie udało no, ale ... różnie z tym bywa :)

No właśnie który to dzień cyklu?
Ja tez mam na teście napisane że wykrywa 6 o dniowa ciaze ale watpie w to szczerze mowiac... :confused:
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Życzę szybkiego zafasolkowania, bo to czekanie jest nieznośne :baffled:
Pinacolada u mnie przy pierwszym dziecku test nie wykrył ciąży, bo zrobiłam go za wcześnie - nie mogłam się wtedy doczekać. Wg instrukcji druga kreska powinna się pojawić już po 5 lub 6 dniach (niepamiętam dokładnie), nic takiego się nie wydarzyło. Dopiero drugi test wykonany później, pokazał prawidłowy wynik - to była dla nas wielka niespodzianka!:tak:
Teraz wolę poczekać z testem.
My też zaczeliśmy sie starać w tym cyklu, więc będzie wiadomo już za około 2 tygodnie :-)



 
Ostatnia edycja:
Powinnam czekać do wtorku ale mam to gdzieś i robie jutro rano...:-D dam znać co wyszło... w razie czego mam jeszcze drugi test na wtorek ;-) Dziś mi się nawet śnił test z II :rofl2: wiec moze cos jest na rzeczy...
Trzymam kciuki:-):-) Oby sen okazał się proroczy :tak::tak:

Witam serdecznie wśród Starających sie o dzidziusia. My zaczęliśmy w tym cyklu - teraz czekanie :) Pozdrawiam
Witaj:-D Czekamy razem z Tobą na II ;-)

My też zaczeliśmy sie starać w tym cyklu, więc będzie wiadomo już za około 2 tygodnie :-)
Trzymam kciuki za teścik :tak:
 
hej dziewczynki
pinacolada witam bardzo , życzę szybko fasoleczki w brzuszku:tak:
tris Ciebie tez witam bardzo , udzielaj się często, bbo masz bardzo fajny awatarek-bardzo pozytywny i szczery uśmiech, dobrze nastrajający:tak::-D

dziewczynki a wy wiecie że tempke owulacyjną to najlepiej mierzyc w pochwie?

Wiecie mialam bardzo ciężki egzamin....wogole taki na myslenie.Tyle arykolow...jej...nie poszedl mi dobrze.:no::-(
 
reklama
anusia1534 a to ty chcesz leki brac bez zgody lekarza? wydaje mi się ze najlepiej to lekarz doradzi, wszak od tego jest.
ja jedynie bire kwas foliowy, no ale od tego to akurat w ciąże się nie zachodzi.Jak masz problemy to trzeba z lekarzem porozmawiac, zobaczyc co się dzieje i on juz przejmie cale doradztwo :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry