reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

już mam mętlik w głowie :eek: sama nie wiem co robić... jest jeszcze przed terminem miesiaczki wiec moze jeszcze jest za malo hormonu zeby kreska byla ciemniejsza... denerwuje sie bo chcialabym sie ucieszyc ;-)
tak sobie mysle ze moze jednak jestem w ciazy bo miesiac temu jak robilam test to nie bylo nawet cienia drugiej kreski...
oszaleje zaraz jak nic!:baffled:
Szukam właśnie jakiegoś laboratorium gdzie bede mogla isc na badanie z krwi... to chyba bedzie bardziej wiarygodne od testu domowego...
 
reklama
hehe, może i jak baba w ciąży. Podświadomość mi szaleje, bo raz czuję, że zachodzące we mnie zmiany to właśnie dzidziuś, a raz, że nic z tego nie wyjdzie - jak np. dzisiaj:-( Test, jak wspominałam, robię koło czwartku... Tylko pytanie, czy ja wytrzymam tak długo?:confused: Ukochany na szczęście jest blisko i zawsze mogę na Niego liczyć:happy:


Fakt, najlpeiej z pierwszego moczu, ale myślę, ze jeśli jest już mniej więcej pora na to, ze może wyjść, to nie musisz koniecznie czekać na ranek, a zrobic w każdej chwili. Oczywiscie zaciskam kciuki:sorry2: A który to u Ciebie dzień cyklu? U mnie 27. nic tylko czekać:-( oczywiście na brak okresu i II grube kreseczki:sorry2:

Ja mam długie cykle wiec to 34 dzień ale owulacje mialam (robilam testy) 13 dni temu...
 
Katarzynak właśnie miałam wspomniec że może powinnaś rzeczywiście zrobić betkę...
Jeśli Ci zależy na czasie to proponuje na Pasteura, miło i szybko

A czy mogę zapytać jakie testy owu robiłaś?... Nigdy nie korzystałam i zastanawiam sie czy nie warto spróbować..

PS ja też mam długie cykle ..................
 
już mam mętlik w głowie :eek: sama nie wiem co robić... jest jeszcze przed terminem miesiaczki wiec moze jeszcze jest za malo hormonu zeby kreska byla ciemniejsza... denerwuje sie bo chcialabym sie ucieszyc ;-)
tak sobie mysle ze moze jednak jestem w ciazy bo miesiac temu jak robilam test to nie bylo nawet cienia drugiej kreski...
oszaleje zaraz jak nic!:baffled:
Szukam właśnie jakiegoś laboratorium gdzie bede mogla isc na badanie z krwi... to chyba bedzie bardziej wiarygodne od testu domowego...
Idź najlepiej juz jutro na bete, będziesz miała jaśniejszy obraz sytuacji. :tak: Ja tez tak zrobię, jeśli test wyjdzie pozytywny, a do wizyty u ginekologa będzie daleko. Tylko ciekawe ile zapłacę, o ile zapłacę... Pójdę do lekarza pierwszego kontaktu i moze mi skierowanie da tez na inne, ogólne badanka krwi + beta oczywiscie.
Kochana, za Ciebie 3mam oczywiście kciuki. Nie zazdroszczę tak niejasnej sytuacji. 3maj się jakoś:happy: Mozliwe, ze jest ciut za malo hormonków u Ciebie, stad druga kreska wyszła ciut później i nie taka wyraźna.
A jak u Ciebie z temperaturką? Mierzysz?
U mnie wczoraj o 22. - 37,2 a dzis o 9 rano - 36,9 i az mnie niepokoi ten spadek...:-(
 
właśnie dorawałam sie do netu i szukam o tych testach informacji... no i wiekszosc osob ktore mialy druga slaba kreske byly w ciazy :-) i z dnia na dzien kreska ciemniala... mam nadzieje ze tak bedzie tez u mnie...Trzymajcie za mnie kciuki bo strasznie sie denerwuje :rofl2:
A moj maz to w ogole sie nie przejal...:nerd: ech, faceci!!!
Dam znac jak cos bede wiedziec nowego!
Pozdrawiam i zycze milej niedzieli.... no i oczywiscie owocnych "starań" ;-)
 
Katarzynak właśnie miałam wspomniec że może powinnaś rzeczywiście zrobić betkę...
Jeśli Ci zależy na czasie to proponuje na Pasteura, miło i szybko

A czy mogę zapytać jakie testy owu robiłaś?... Nigdy nie korzystałam i zastanawiam sie czy nie warto spróbować..

PS ja też mam długie cykle ..................

Kochana ja robiłam duzo testow... tzn poszlam do apteki i kupilam 3 paczki roznych firm :biggrin2:.
Nie wiedzialam kiedy bedzie owulacja wiec na wszelki wypadek zaczelam robic ok 12 dnia cyklu... robilam robilam i ciagle byla 1 kreska a potem kiedy konczyla sie juz ostatnia paczka wyszly 2 kreski dwa dni pod rzad... :happy: troche mnie to zmylilo ale w sumie doszly inne objawy - sluz i bol owulacyjny. Jeden z tych testow to byl bobo plan,drugi acon a trzeci taki pasowy chyba lh test...
Reszte historii juz znasz ;-)

PS co do temp to ja nie mierzylam bo sie srednio znam na tym a poza tym pracuje na zmiany... no ale ostatnie kilka dni mierzylam (wieczorem i raz rano) i za kazdym razem mialam 37,8-37,9
 
witam
katarzynak83 zrob jeszcze raz test nawet dzis, przeciez to koszt 10 zl. jutro kupisz nowy;-):-) pewnie stężenie hormonku jest jeszcze malutki dlatego tak wyszlo...ale najlepiej zrobisz jak poczekasz do terminu @ aby zaoszczędzic sobie nie potrzebnych rozczarowan.

a propo tempki...... wlasnie dzis rano zmiezylam, i 36.Nastąpil wyrazny spadek z 37.5:-( no i oczywiscie tylko wstalam i @.Ale gwaltowny spadek zawsze jest spowodowany @
 
reklama
Witajcie dziewczynki :-)

Mam jeszcze test innej firmy ale poczekam chyba do jutra bo to z pierwszego moczu najlepeij chyba :sorry2:

Moja kolezanka jak zrobila test dzien przed spodziewana @ tez wyszla jej blada kreska testowa chyba dopiero po 5 min, wiec zrobila jeszcze przez caly dzien chyba 3 testy roznych firm( nie z pierwszego moczu ) i na kazdym byla slabiutka kreseczka, a teraz jest obecnie w 14 tygodniu ciazy:tak: wiec kochana trzymam mocno zacisniete kciuki za ta twoja jasniutka kreseczke ;-):laugh2:

Milego dnia, choc niestety pochmurnego :-(
 
Do góry