reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Tikanis moja znajoma zaszla i to jakos zaraz po labaroskopi.Moja pani neurolog, jak bylam u niej po wizycie to mowila ze jej corka tez ma pco i tez tylko labaroskopia i juz ma dzieci (oczywiscie z problemami ginekologicznymi nie chodzę do neurologa, tylko do ginekologa:tak::-D), dzzięki temu.Moj ginek tez mowi ze po labaroskopi tylko czekac efektow.Nie martw się nic, tylko czekaj cierpliwie.:tak::-)

imagination w autobusie to moglo Ci się slabo zrobic, nie koniecznie od objawow ciążowych, tylko od braku higieny sobistej innych ludzi. ja jezdze do pracy codziennie autobusami, cos o tym wiem:tak:
 
To musi być fasolinka :tak::tak::tak:
Pewnie, że będziemy trzymać kciuki :tak:
Wolę czekać cierpliwie na dzień testowania:-) a skad taka pewność, ze to Bobunio?
Gorąco mi jak nie wiem, czerwona jestem, mimo iz w domu nie za ciepło:-) normalnie jakbym gorączkę miała, taka rozpalona:-) to też objaw????:confused: Szame zupke, smakuje jak nigdy:-) i humor dobry, jak nigdy przed @:-)

Bablyss, możliwe. Aczkolwiek zapachy wyczuwam intensywniej. Nic, tylko czekac :-)
 
Babylyss oj masz niestety rację z tymi autobusami...... czasami to się zastanawiam czy nie wysiąść bo trudno momentami wytrzymać, ale mamy już koniec lata więc i sezon na smrodki komunikacyjne chyba też znika... przynjamniej do następnej wiosny :-D
Imagination..... ja miałam takie napady gorąca, jakby łapał mnie nagle stan podgorączkowy... takie typowe udzerzenia gorąca, odrazu miałam wypieki na całe poliki.... no i ciągneło mnie w jajniku prawnym.....
 
Imagination..... ja miałam takie napady gorąca, jakby łapał mnie nagle stan podgorączkowy... takie typowe udzerzenia gorąca, odrazu miałam wypieki na całe poliki.... no i ciągneło mnie w jajniku prawnym.....
miałaś tak będąc w ciąży, czy przed @?:confused:
właśnie mierzę tempke pod pachą i zobacze:-)

No i minęło 8 minut mierzenia, patrzę a tu 37,2 więc stan podgorączkowy. Przeziębienie mija, więc to raczej nie gorączka. Poza tym nie czuję się na gorączkę. Pocieszające wyniki jak na 2 dni przed @:-) Co prawda jest 15, a nie ranek, ale to zawsze coś:-):-):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Miałam takie objawy przed terminem planowanej @, dlatego zrobiłam wtedy testydomowe i z krwi, no i betka potwierdziła wtedy wczesną ciążę :tak:

oooo, pocieszające:-) mam nadzieję, że i u mnie tak będzie.:-) ale wolę czekać cierpliwie, bo chyba warto :laugh2::laugh2::laugh2:
Miłego dnia życzę;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć katarzynak83 :) właśnie nie wiem kiedy - chyba poczekamy, bo niby pisze w instrukcji, że wykrywa 6 dniową ciążę ale nie wiem sama... na razie boli mnie w dole brzucha i jestem senna. Bardzo bym chciała, żeby sie udało no, ale ... różnie z tym bywa :)
 
reklama
Do góry