reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Super, gratulacje. Niech pięknie rośnie.
Gratuluję coreczki:)
Podczytywalam trochę wątek i widzialam ze Twoj maz przechodzil operacje zylakow? Mogłabyś mi powiedziec cos wiecej o tym kiedy zauwazyliscie poprawe ze Wam sie udalo? Jakie mieliscie wyniki? Stosowaliscie dodatkowo jakies leki? Bo moj maz mial taka operacje we wrzesniu, i tak szukam po roznych forach kiedy mozna spodziewac sie jakiejś poprawy.
Z gory dziekuje za odpowiedz:)
 
reklama
Gratuluję coreczki:)
Podczytywalam trochę wątek i widzialam ze Twoj maz przechodzil operacje zylakow? Mogłabyś mi powiedziec cos wiecej o tym kiedy zauwazyliscie poprawe ze Wam sie udalo? Jakie mieliscie wyniki? Stosowaliscie dodatkowo jakies leki? Bo moj maz mial taka operacje we wrzesniu, i tak szukam po roznych forach kiedy mozna spodziewac sie jakiejś poprawy.
Z gory dziekuje za odpowiedz:)
Dziękuję. [emoji8]Tak miał zabieg w grudniu, a w lutym ciąża. Szybko się udało. Wszędzie mówią, że poprawa może być dopiero po 6 msc. Bral suplementy pro.fertil i ferti.l men +. I bral jeszcze leki na tarczyce i chyba testosteron przepisane przez androloga po zrobieniu wyników hormonów. Wyniki przed były kiepskie, mało plemników i dużo nieruchomych, nieprawidłowych. Po 3 msc już była duża poprawa w wynikach, zwłaszcza w ilości co jest ważne. I wiadomo luźna bielizna, nie może być gorączki powyżej 38 st, po zabiegu nie dźwigać dużo. Życzę powodzenia. [emoji6]
 
Dziękuję. [emoji8]Tak miał zabieg w grudniu, a w lutym ciąża. Szybko się udało. Wszędzie mówią, że poprawa może być dopiero po 6 msc. Bral suplementy pro.fertil i ferti.l men +. I bral jeszcze leki na tarczyce i chyba testosteron przepisane przez androloga po zrobieniu wyników hormonów. Wyniki przed były kiepskie, mało plemników i dużo nieruchomych, nieprawidłowych. Po 3 msc już była duża poprawa w wynikach, zwłaszcza w ilości co jest ważne. I wiadomo luźna bielizna, nie może być gorączki powyżej 38 st, po zabiegu nie dźwigać dużo. Życzę powodzenia. [emoji6]
Nam lekarz mowil ze min po 4 miesiacach mamy zrobic ponowne badania i wtedy zobaczymy czy cos sie poprawilo. A u Nas wyniki marne bo niecale 3ml plemnikow i 1% prawidlowych:(
Chcialabym mieć chociaż odrobinę nadziei na to ze obędzie sie bez in vitro. Na razie czekamy i bierzemy suplementy.
Moze i u Nas skonczy sie tak szczesliwie jak i u Ciebie:*
Dziękuję za odpowiedz:)
 
Nam lekarz mowil ze min po 4 miesiacach mamy zrobic ponowne badania i wtedy zobaczymy czy cos sie poprawilo. A u Nas wyniki marne bo niecale 3ml plemnikow i 1% prawidlowych:(
Chcialabym mieć chociaż odrobinę nadziei na to ze obędzie sie bez in vitro. Na razie czekamy i bierzemy suplementy.
Moze i u Nas skonczy sie tak szczesliwie jak i u Ciebie:*
Dziękuję za odpowiedz:)
Na pewno będzie poprawa. Trzymam mocno kciuki. Mój co 3 msc robił badanie nasienia. I już w 1 była poprawa. U Nas też mowili o in vitro zanim się okazało, że to przez żylaki bo marne wyniki były.
 
Na razie oswajam się z myślą ale nie byłam jeszcze u lekarza bo to chyba za wcześnie? Chyba nie będzie jeszcze nic widać. Może jutro powtórzę badanie żeby sprawdzi czy beta rośnie.
 
Na razie oswajam się z myślą ale nie byłam jeszcze u lekarza bo to chyba za wcześnie? Chyba nie będzie jeszcze nic widać. Może jutro powtórzę badanie żeby sprawdzi czy beta rośnie.
Bardzo dobry pomysł [emoji123]
Do lekarza najlepiej min. 2-3 po pozytywnym teście ciążowym, wtedy już powinno być serduszko i na spokojnie bez stresu. Często idą dziewczyny za szybko i później panika że nie ma pęcherzyka , albo pusty itp. ale betę skontroluj jak najbardziej !
 
reklama
Staram się być cierpliwa ale już nie mogę się doczekać tej wizyty. Sprawdzę jutro jak rośnie beta. W cyklu z popronienien samoistnym poszłam do gina od razu po wyniku pozytywnym ale nic nie było widać a tydzień później mialam krwawienie
 
Do góry