reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nie robią bety. Kupie zapas testów i będę robić. Usg za 3 tyg chyba - jakoś tak mówiła lekarka ze 5 tyg od iui. Jutro 2 tyg od iui wiec tak by pasowało. Musimy dzwonić i się zarejestrować.

Mąż jeszcze nie wie. Zrobiłam w tajemnicy żeby nie widział. Ale jutro mu powiem po 2 teście, jeszcze nie wiem jak [emoji7][emoji7][emoji7]

A za chwile dzień mamy
Życze Ci, żeby ciemniala szybko. Do wizyty jakoś zleci. Kup parę testów różnych firm i zrób z dwa testy jutro. [emoji3][emoji3][emoji3]
 
reklama
Nie robią bety. Kupie zapas testów i będę robić. Usg za 3 tyg chyba - jakoś tak mówiła lekarka ze 5 tyg od iui. Jutro 2 tyg od iui wiec tak by pasowało. Musimy dzwonić i się zarejestrować.

Mąż jeszcze nie wie. Zrobiłam w tajemnicy żeby nie widział. Ale jutro mu powiem po 2 teście, jeszcze nie wiem jak [emoji7][emoji7][emoji7]

A za chwile dzień mamy
Rob rób. Bedzie ciemniało [emoji110][emoji110][emoji110]
 
IMG_0311.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0311.JPG
    IMG_0311.JPG
    224 KB · Wyświetleń: 548
Arte Noo ciemnieje [emoji6] jutro sikaj następny [emoji39] i Ty ie tam nie stresuj bo tylko spokój Cię uratuje [emoji4] objawy jakieś masz ?
 
Arte Noo ciemnieje [emoji6] jutro sikaj następny [emoji39] i Ty ie tam nie stresuj bo tylko spokój Cię uratuje [emoji4] objawy jakieś masz ?

Wczoraj mega mnie jajnik bolał prawy. Wysypało mnie na czole takimi małymi pryszczami a dziś robi mi się febra pod dolna warga ust. Ale nic nie boli. Piersi to w ogóle. Cały czas biorę utrogestan chyba jutro rano skończę u chyba zacznę brać dupka takie same dawki 3 razy dziennie po 2 tabletki bo ta sama dawka leku
 
reklama
Do góry