reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hej . Jestem tu nowa . Nie czytałam od pocztku forum bo jest tego multum [emoji28], wiec postanowiłam zapytać . Widzę ze wszystkie się staracie a czy są tu jakies dzieczyny które przeszły lub przechodzą przedwczesne wygaśnięcie jajników ?? Jestem ciekawa czy da się odwrócić ten proces , czy uda się zajść w ciąże mimo to . Pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Odebraliśmy wyniki męża. Niestety budowa plemnika męża 2% :( nie zmiennie od lipca tak samo. Dziewczyny miałyście z tym problem? Jakieś super porady na poprawę morfologi nasienia ? [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Odebraliśmy wyniki męża. Niestety budowa plemnika męża 2% :( nie zmiennie od lipca tak samo. Dziewczyny miałyście z tym problem? Jakieś super porady na poprawę morfologi nasienia ? [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Rzucić palenie - jeśli pali, aktywność fizyczna, najlepiej ćwiczenia cardio i na świeżym powietrzu. Pić dużo wody. Zmiana diety na mnie tłuste, wiecej warzyw, białka. A jeżeli chodzi o suplementy to korzeń maca plus np androvit. Brak kąpieli w gorącej wodzie, luźniejsza bielizna.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odebraliśmy wyniki męża. Niestety budowa plemnika męża 2% :( nie zmiennie od lipca tak samo. Dziewczyny miałyście z tym problem? Jakieś super porady na poprawę morfologi nasienia ? [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U nas 3% ...mielismy wszelkie kuracje i lipa [emoji26] zaleca się zrobić badania pod względem genetycznym ... jestem po drugiej inseminacji i nasienie kiepskie- chyba musi stać się cud [emoji58]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Boziu.... to mnie zmartwilyscie.... mąż ćwiczy cały czas, odżywiamy się zdrowo, nie pali. Ehhh przepisała nam właśnie tabletki profertil na razie bierze dwa tygodnie. Czyli coś czuje ze bez inseminacji ani rusz....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U nas 3% ...mielismy wszelkie kuracje i lipa [emoji26] zaleca się zrobić badania pod względem genetycznym ... jestem po drugiej inseminacji i nasienie kiepskie- chyba musi stać się cud [emoji58]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]

A u Was tylko problemy z morfologia plemników czy ogólnie mąż ma słabe nasienie ? Mieliście to badanie genetyczne ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u Was tylko problemy z morfologia plemników czy ogólnie mąż ma słabe nasienie ? Mieliście to badanie genetyczne ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Taa. U nas jest dużo plemnikow ż wadą główki i tylko 3 % o prawidlowej budowie ... kurczę a ja potrzebuje tylko 1 szt [emoji849]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Taa. U nas jest dużo plemnikow ż wadą główki i tylko 3 % o prawidlowej budowie ... kurczę a ja potrzebuje tylko 1 szt [emoji849]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]

No to mamy chyba ten sam problem tylko u Nas 2% :/ bo plemników ma dużo, ruchliwość tez super tylko ta budowa [emoji17] u mnie był problem z wysoka prolaktyna i z tym walczyliśmy półtora roku a teraz kuzwa okazało się ze u mnie okej wszystko to u męża teraz... no nic będę go faszerować orzechami włoskimi, wykupie witaminy D, kwas foliowy no i to co bierze co gin przepisał. Może coś się podniesie [emoji1374]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to mamy chyba ten sam problem tylko u Nas 2% :/ bo plemników ma dużo, ruchliwość tez super tylko ta budowa [emoji17] u mnie był problem z wysoka prolaktyna i z tym walczyliśmy półtora roku a teraz kuzwa okazało się ze u mnie okej wszystko to u męża teraz... no nic będę go faszerować orzechami włoskimi, wykupie witaminy D, kwas foliowy no i to co bierze co gin przepisał. Może coś się podniesie [emoji1374]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Potrzebna jest 1 bystra sztuka.[emoji6]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
reklama
Do góry