reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Hsg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to niestety ja nie pomogę, bo miałam tylko laparo. Ale przyjaciółka miała i mówiła że ból porównywany do tego przy @ i trwa max 15 min. A później żadnych skutków ubocznych, chwilę polezala i wróciła do domu.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj to niestety ja nie pomogę, bo miałam tylko laparo. Ale przyjaciółka miała i mówiła że ból porównywany do tego przy @ i trwa max 15 min. A później żadnych skutków ubocznych, chwilę polezala i wróciła do domu.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Aha dziękuje ślicznie. Oby był tylko jak na @ a nie silniejszy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha dziękuje ślicznie. Oby był tylko jak na @ a nie silniejszy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dasz radę na pewno. Na 100% wiem, ze trwa to krótko, więc wytrzymasz Moja Droga. Czego my nie wytrzymamy dla bejbika?
Daj jutro znać co tam wyszło [emoji4][emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dasz radę na pewno. Na 100% wiem, ze trwa to krótko, więc wytrzymasz Moja Droga. Czego my nie wytrzymamy dla bejbika?
Daj jutro znać co tam wyszło [emoji4][emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuje ślicznie [emoji847] tego było mi trzeba. [emoji8][emoji8][emoji8] dam znać dam na pewno [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może złe to ujęłam. Chodzi mi o badanie drożności jajowodów. Czy rzeczywiście jest bolesne ? Jak długi trwa ? Jak to znioslyscie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja robiłam hsg w Holandii. Dzień wcześniej kazano mi wciąć antybiotyk na ewentualna bakterie w środku (w pl robią najpierw posiew z szyjki macicy) w dzień badania 2 tabletki przeciwbólowe. Samo badanie to ból jak przy okresie (u mnie wszystko drożne) ale moment zakładania całej aparatury w środku był bolesny. Czułam jak mi rozwiera coś szyjkę. Kiedy już wszystko było na miejscu to max 5 min leżenia na stole do rentgeny i od razy wynik badania. Ja patrzyłam jak kontrast mi się wlewał w jajowody. Po wszystkim trochę plamilam - może z pół dnia. I to tyle jeśli chodzi o moje przeżycie.

Ból zależny jest od tego jaki kto ma próg bólu i od tego czy jajowody są drożne. Dlatego czasem jest to dla jednych „rzeźnia „a dla drugich po prostu nie przyjemne badanie.


km5shdge62j98pnh.png


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje dziewczyny za odpowiedz. Przeżyłam hehe. Więcej przygotowań niż całego zabiegu. Fakt faktem nie było to miłe ale do zniesienia. Oczywiście najważniejsze ze wszystko drożne i jajowody piękne :) teraz pobolewa trochę i plamie ale ważne ze już po :) czekamy teraz na wyniki męża z badani nasienia bo niestety miał słaba morfologię 2% w lipcu a teraz bierze tabletki na plemniory wiec mam nadzieje zd się poprawiło. No i cóż dalej kolejny krok inseminacja.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziękuje dziewczyny za odpowiedz. Przeżyłam hehe. Więcej przygotowań niż całego zabiegu. Fakt faktem nie było to miłe ale do zniesienia. Oczywiście najważniejsze ze wszystko drożne i jajowody piękne :) teraz pobolewa trochę i plamie ale ważne ze już po :) czekamy teraz na wyniki męża z badani nasienia bo niestety miał słaba morfologię 2% w lipcu a teraz bierze tabletki na plemniory wiec mam nadzieje zd się poprawiło. No i cóż dalej kolejny krok inseminacja.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No to jest plan nic tylko działać [emoji6] powodzenia![emoji6]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
No to jest plan nic tylko działać [emoji6] powodzenia![emoji6]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]

Już tych planów trochę było ale nie poddajemy się walczymy dalej [emoji12] jak to mówią dla bejbika wszystko [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry