reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ja was czytam ale pieluchy mnie pochłoneły i jakoś nie mam weny... Chciałam dzisiaj spróbować zrobić zakupy w Rossmann z małą bo siedzę całymi dniami sama w domu, brakuje mi ludzi i wyjść ale po drodze odpadło mi pół zderzaka. Boże co za złom no i ogólna tragedia.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nuria ja pocieszam sie standardowo - alkoholem [emoji23]
Zdrówko ciężarówek [emoji106] i szybkie zajście staraczek [emoji110] ja to chyba już tylko z przyzwyczajenia tu jestem [emoji23]
1498675785-aaaaaa.jpeg



____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Ja was czytam ale pieluchy mnie pochłoneły i jakoś nie mam weny... Chciałam dzisiaj spróbować zrobić zakupy w Rossmann z małą bo siedzę całymi dniami sama w domu, brakuje mi ludzi i wyjść ale po drodze odpadło mi pół zderzaka. Boże co za złom no i ogólna tragedia.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Majka rozumiem cie. Sama z dzieckiem cale dnie moze wykonczyc nam ktos walnal dzwiami w samochod i odjechal ani kamer na parkingu nie bylo
 
Nuria moze i miałam, ale na razie sie nie staramy i szczerze nie wiem czy bedziemy sie starać w ogóle kiedykolwiek.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Mnie wypisali ze szpitala po badaniach hormonalnych na razie mam część wyników resztę za 3 tygodnie.Niestety nie miałam konsultacji dali mi tylko wypis.Konsultacja jak będzie komplet.Zbliżają się teraz dni płodne ,ale cykl pewnie bezowulacyjny .Zmaga sie ktos z hiperprolaktynemia? Po jakim czasie wam się udało zajść w ciążę i uformować wyniki?
1498677210-aaaaaa.jpeg
1498677219-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie wypisali ze szpitala po badaniach hormonalnych na razie mam część wyników resztę za 3 tygodnie.Niestety nie miałam konsultacji dali mi tylko wypis.Konsultacja jak będzie komplet.Zbliżają się teraz dni płodne ,ale cykl pewnie bezowulacyjny .Zmaga sie ktos z hiperprolaktynemia? Po jakim czasie wam się udało zajść w ciążę i uformować wyniki?
1498677210-aaaaaa.jpeg
1498677219-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Z prolaktyna masz problem kup sobie castangus lek ziolowy napewno dostaniesz bromka lub dosinex od lekarza
 
Tsh powinnas miec alunia ponizej 2.5 a najlepiej ok 1 ja mam niedoczynosc tarczycy i pco do tego niedomoge lutealna lecze sie juz ponad rok i jestem o 3 nieudanych iui lekarz napewno da ci leki
 
reklama
Do góry