reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Tsh powinnas miec alunia ponizej 2.5 a najlepiej ok 1 ja mam niedoczynosc tarczycy i pco do tego niedomoge lutealna lecze sie juz ponad rok i jestem o 3 nieudanych iui lekarz napewno da ci leki
Wiem właśnie kurcze ze powinno być niższe,mam nadzieję, ze dadzą też lek na zabicie Tsh i w końcu się uda, po tych lekach.Jeszcze badanie nasienia też z tym różnie bywa.To tsh też może wariowac przez prolatynę.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@luska22 wyczytałam, że ta niedomoga lutealna występuje nie tylko przy pco tylko też przy hiperprolaktynemi, a ze miewam plamienia w środku cyklu[emoji53].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey dziewczynki
Alunia niestety tsh do zbicia....prolaktyna zbij castagnusem bo wiele razy czytałam na forach ze po bromergonie dziewczyny maja jazdy zanim sie do niego przystosują .....

Agnes może to tylko chwilowy okres niedogadywania sie..???
Niedługo pojedziesz na urlop, zrelaksujecie sie wiec i może między wami będzie trochę lepiej .


Ja dziś wstałam szybko, mała ma ostatnie dwa dni przedszkola, w ogole w te upały jej nie wysyłałam [emoji14][emoji14]
Dziś i jutro może iść i kurde w końcu koniec.
W połowie lipca będę miała listę tego co trzeba kupować wiec myśle sobie ze będę beczała przy wybieraniu nawet głupiego piórnika [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Dzięki dziewczyny. To co miedzy nami sie dzieje, pewnie i jest chwilowe. Ale nie jest łatwe. Wpadłam w jakis dziwny stan, nie mogę patrzeć w lustro, nic mi sie nie chce, wszystko mnie drażni, wszystko widzę w ciemnych barwach. Jakas taka niemoc i niechęć mnie ogarnia. Miałabym ochotę zniknąć. I nie wiem od czego zacząć żeby jakoś wrócić do normalności. Nie wiem czy to depresja czy nerwica czy jeszcze cos innego. Poszłabym chociaż pobiegać żeby sie wyżyć to nie moge, bo jedna noga pogryziona przez psa, druga stluczona, ze ledwo w pracy daje radę i tym bardziej zalegam na łóżku i nic nie robie, bo przecież mnie boli. I obwiniam wszystkich w koło. Wiem ze muszę sie za cos wziac, a nie mam ani siły ani ochoty.
Ok sorry za wypociny [emoji6]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
To nie wypociny tylko samo życie.....
Może masz nerwice ???
Ja ją mam i nie ukrywam, ze w ciąży nie jest mi lekko ale tez wierze, ze któregoś cholernego dnia i u mnie minie.....
Pies cię w nogę pogryzł?? A nic nie pisałaś czy coś przeoczyłam ..??


Dorcia to nie wracaj [emoji12][emoji12]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
A No ugryzł mnie na wsi. Nie pisalam, bo w sumie i tak mało pisze [emoji12]
1498723044-aaaaaa.jpeg

A a na druga sie wywróciłam i to tak solidnie, ze bol spać nie daje. Jebłam na ta cześć pod pośladkiem, jak sie nie polepszy pójdę na zdjęcie czy aby cos sie nie poprzestawiało w srodku.
Ja u siebie bardziej bym depresje obstawiała. W ogóle ostatnio jest tak, ze jak ma sie cos przydarzyć złego to przytrafia sie mi. Z urzędu, jakby tak miało być [emoji52]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Agnes sa takie dni ze wali sie wszystko na raz. Starania latami niszcza zwiazek sama wiem cos o tym seks staje sie mechaniczny brak jest sensu w tym co robimy odpocznij trzeba dac na luz bo mamy jedno zycie
 
A No ugryzł mnie na wsi. Nie pisalam, bo w sumie i tak mało pisze [emoji12]
1498723044-aaaaaa.jpeg

A a na druga sie wywróciłam i to tak solidnie, ze bol spać nie daje. Jebłam na ta cześć pod pośladkiem, jak sie nie polepszy pójdę na zdjęcie czy aby cos sie nie poprzestawiało w srodku.
Ja u siebie bardziej bym depresje obstawiała. W ogóle ostatnio jest tak, ze jak ma sie cos przydarzyć złego to przytrafia sie mi. Z urzędu, jakby tak miało być [emoji52]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Ale cie dziabnal wspolczuje
 
reklama
Ale cie dziabnal wspolczuje

Dzisiaj wyglada to jeszcze gorzej, bo siniak zmienił kolor na bardziej wyrazisty [emoji12] dobrze ze dzis chłodniej, to sie chociaż nie ugotuje w dluguch spodniach. Ale myśle ze jeszcze ze dwa tygodnie bede skazana na długie portki [emoji53]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Do góry