reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dzwonil do mnie mąż, ze jego mamusia go poinformowała ze teraz rano jak jeszcze będzie nie za gorąco przyjdzie po mała i ja zaprowadzi do parku..wkurwilam sie znowu bo ona nie rozumie!!! Powiedziałam mojemu, ze jak coś sie robi to sie robi od serca i od chcenia a nie ze on ja opierniczyl to sie dopiero ogarnela[emoji36] na moje tak nie funkcjonuje !!!
Zreszta sraczka długo nie potrwa bo chwile tak porobi i potem wszystko będzie jak na początku
Ma do mnie dzwonić i zaprosić mnie abym poszła tam jeść, ja nigdzie nie ode bo rzeczy z dnia na dzień sie nie zapomina.
Nie wierze ze ludzi olśni i ze sie zmieniają , nie wierze [emoji34][emoji34]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Dzwonil do mnie mąż, ze jego mamusia go poinformowała ze teraz rano jak jeszcze będzie nie za gorąco przyjdzie po mała i ja zaprowadzi do parku..wkurwilam sie znowu bo ona nie rozumie!!! Powiedziałam mojemu, ze jak coś sie robi to sie robi od serca i od chcenia a nie ze on ja opierniczyl to sie dopiero ogarnela[emoji36] na moje tak nie funkcjonuje !!!
Zreszta sraczka długo nie potrwa bo chwile tak porobi i potem wszystko będzie jak na początku
Ma do mnie dzwonić i zaprosić mnie abym poszła tam jeść, ja nigdzie nie ode bo rzeczy z dnia na dzień sie nie zapomina.
Nie wierze ze ludzi olśni i ze sie zmieniają , nie wierze [emoji34][emoji34]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

A idź, sie chociaż najesz bez gotowania i zmywania [emoji23][emoji23][emoji23]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Jego przemarsz wojsk by nie obudził, wiec mogę bączyć w łóżku [emoji23] ale pogoniło mnie to łazienki i koniec mego spania [emoji24]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.

Mnie rano po rybkach przegoniło [emoji13][emoji13]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
A idź, sie chociaż najesz bez gotowania i zmywania [emoji23][emoji23][emoji23]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.

A ch*uj tam
Zreszta ona stale sie sprzecza z mężem , gorzej jak pies z kotem a mi sie nie chce tego wysłuchiwać .
W domu mam zmywarkę [emoji12]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Nuria dokładnie, ja mojemu powiedziałam ze jakbyś jej uwagi nie zwrócił to dla niej by było wszystko normalne , i by i tak nie przychodziła i tak... także wiesz ja niestety nastawienia nie zmienię, wszystkiego od razu sie nie odbuduje. Urodzi mi sie drugie i będzie to samo


W listopadzie przylatuje mój tata na 3 miesiące także wole jego, to chociaż będę spokojna i pomoze i w ogole


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Carmen współczuję takiej teściowej :/ moja mieszka za ścianą i uj wie co o mnie mówi :D ogólnie mam to w nosie...z Olkiem też nie jest jakoś mega zzyta

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Carmen wspolczuje sytuacji[emoji58]
W ogole tez bym sie wkurzyla jakby nagle po awanturze mi chciala po dziecko przyjsc.

Apropo zabiegow kosmetycznych to ja mysle,ze jak robi osoba ktora sie na tym zna to pomoga a nie zaszkodza[emoji4]
Wazne aby miec zaufana osobe [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wspolczuje wam tesciowych moja test w ok wiec mam dobrze z nia troskliwa jest i traktuje mnie jak coreczke ktorej nie miala bo ma 3 chlopakow
 
reklama
Docia, mieszkać za ściana i nie byc zzytym. To dopiero trzeba mniec tupet...[emoji44]
A moja teściowa niby w porządku bo tez sie nie wtrąca ale ma jedna bardzo brzydka wade której nie toleruje : preferencje.
Już wszystko powiedziałam [emoji34][emoji34]
Ale co tam nie było tematu[emoji41]
O 17 spadam na targi gdzie jest mój mąż, są małe psinki i bul dogi i chihuahua i różne inne rasy.... idę trochę pooglądać ( jak przedtem nie padnę z gorąca) i nacieszyć oko bo czasami to lepsze zwierzęta na wszystko niż ludzie


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Do góry