reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum ee Ty prawie nic tam nie masz na buzi[emoji5]
Wam szaleją hormony, ale jeszcze troche i wrocicie do formy wszystkie[emoji8]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Eee nie mam cos tam mam, ale seeio jak nie mam podkładu to sie zle czuje , ale wiadomo lepiej jak to oddycha .

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 23t5d [emoji594]
 
reklama
@NeSSi teraz jest chyba jeszcze lepiej[emoji4]fotki oczywiscie bez makijazu tutaj ,takze jak sie naszpachluje to jest niezle,aczkolwiek mam kilka glebokich blizn ktore usunie tylko laser ale to po ciazy i w okresie jesienno-zimowym.
Chodzilam na zabiegi kwasami i mikrodermabrazje ,od pocztaku marca do polowy kwietnia,tak co poltora tyg.
Powiem,ze poprawilo mj to mega,a na tym pierwszym zdjeciu to juz bylo i tak lepiej niz wczesniej.
A najlepsze jest to,ze ja nigdy nie mialam problemow z cera.
Dopiero po pierwszej ciazy.

Po tych kwasach musialam zaczac uzywac kremu z filtrem 50 i znalzalam super, z la roshe ,on jest od razu jakby bb ,mi super podpasowal.
Co prawda cena dosc wysoka,ale mam od marca i jeszcze sporo jest ,a na prawde jest super.
Kosztuje normalnie 80 zl ale ostatnio byla promo w superpharm i kosmetyki do opalanja byly 30% taniej wiec kupilam na zapas za 50 z groszami[emoji4]
No i opeoc tego korektor zawsze idze na przebarwione blizny po pryszczach.

Aaa i jak Wam cos wyskoczy to polecam masc cynkowa na noc (3zl) lub sudocrem ,tez fajny ale cynkowa chyba lepsza[emoji4]
1497119086-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@NeSSi teraz jest chyba jeszcze lepiej[emoji4]fotki oczywiscie bez makijazu tutaj ,takze jak sie naszpachluje to jest niezle,aczkolwiek mam kilka glebokich blizn ktore usunie tylko laser ale to po ciazy i w okresie jesienno-zimowym.
Chodzilam na zabiegi kwasami i mikrodermabrazje ,od pocztaku marca do polowy kwietnia,tak co poltora tyg.
Powiem,ze poprawilo mj to mega,a na tym pierwszym zdjeciu to juz bylo i tak lepiej niz wczesniej.
A najlepsze jest to,ze ja nigdy nie mialam problemow z cera.
Dopiero po pierwszej ciazy.

Po tych kwasach musialam zaczac uzywac kremu z filtrem 50 i znalzalam super, z la roshe ,on jest od razu jakby bb ,mi super podpasowal.
Co prawda cena dosc wysoka,ale mam od marca i jeszcze sporo jest ,a na prawde jest super.
Kosztuje normalnie 80 zl ale ostatnio byla promo w superpharm i kosmetyki do opalanja byly 30% taniej wiec kupilam na zapas za 50 z groszami[emoji4]
No i opeoc tego korektor zawsze idze na przebarwione blizny po pryszczach.

Aaa i jak Wam cos wyskoczy to polecam masc cynkowa na noc (3zl) lub sudocrem ,tez fajny ale cynkowa chyba lepsza[emoji4]
1497119086-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi kosmetyczna zabiegiem mikrodermabrazji porobiła przebarwienia bo jechała głowicą po świeżych krostkach ..
3 lata schodziły mi z twarzy :/
 
Witajcie

Wtrące swoje 5 groszy [emoji16]

Mikrodemabrazja daje super efekty, bo świetnie spłyca blizny ale musi byc przeprowadzona właściwie

Jakikolwiek stan zapalny w obrębie pola,zabiegowego jest przeciwskazaniem do wykonania zabiegu

Kwasy tez daja dobre efekty
Ale tez musza byc przeprowadzone przez osobe po specjalnym szkoleniu

Na aktywne pryszcze w stanie zapalnym polecam wam tormentile forte
Ja co prawda rzadko mam wypryski ( wiem, szczesciara jestem, ale mam inne problemy skórne, tyle ze nie na twarzy)
Ale zawsze mi pryszcz znika ekspresem
Ta masc wysusza, łagodzi i działa przede wszystkim przeciwzapalnie

Polecam tez żel aloesowy, fajnie łagodzi i przyśpiesza gojenie, do tego nawilża [emoji106]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Ostatnia edycja:
Hey wrocilam przed 23
Fajnie spędziłam czas.
Spotkałam bardzo znanego aktora , taka sete załapałam jak go zobaczyłam. Mąż podszedł do niego i powiedział, ze jego ciężarna żona chciałaby sobie zrobić fotkę, zgodził sie hheee
Nawet mnie przytulił a ja tak sie kurna wstydziłam .
Pózniej jak wracaliśmy mój mąż coś sie żalił o swojej matce , wiec ja wygadałam poraz kolejny, ze jak do jego siostry to teściowa stale chodzi a 200 m dalej przyjść do mojej małej to nie. Powiedziałam ze jego mama nic mi nie zrobiła i żeby sie nie gniewał ale biorę ja na dystans i ze sie oddalam. Wole pozostać sama sobie z moja depresja niż między ich falszywoscia. Kuzwa mała ma prawie 6 lat a na palcach jednej dłoni mogę policzyć ile razy przyszła.
Jestem taka na nią cięta , ze nie macie pojęcia . Codziennie rano chodzi tam do córuni i mała jej wyprowadza na spacery a mojej nigdy z wózkiem nie wywiozła nie mówiąc już o chodzeniu do parku!! Kur*a przykre to [emoji22]zachowuje sie jakby mijała tylko 2 wnuczki !!
A ma 3 wnuczki i 2 wnuków!!
Mój sie wkurzył wziął telefon i ja opierdzielil tak, ze az ściany sie trzęsły!!
I wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim ze ona udawała jak gdyby nigdy nic sie nie stało!!!
Ale ulżyło mi, wygarnął jej to wszystko co ja jemu przedtem powiedziałam.
Powiedział jej wiele przykrych rzeczy i ze małej jej nie pokaże , nie wiem czy przesadził ale w sumie ona nigdy jej nie widzi a jak gada to tylko o babci Eli
Na koniec mąż mi powiedział : chciałaś wojny-zrobilem.... a ja mu mówię : ale to nie o to chodzi aby wojnę zrobić, sam widzisz jak jest , mnie jak byłam w ciąży nie kalkulowała, mała sie urodziła tez jej nie kalkulowała i gdy teraz jestem w ciąży tez mnie nikt nie kalkuluje.
Kur*a to przykre bo będąc w ciąży i nie mając nikogo mam wrażenie ze momentami zawala mi sie świat [emoji53]
Więcej wy wiecie o mnie i więcej mnie pocieszacie niż jak oni. Wstyd powiedzieć, ale bardziej jako rodzine traktuje kolegów mojego męża. Zawsze o mnie sie pytają , czy czegoś nie potrzebuje, jak sie czuje.
Sorki ze smece ale wiecie jak jest. Nie chciałam może żeby z matka sie skłócił ale sytuacja jest taka a nie inna. Nie mogę sie doczekać listopada jak smerfik przyjdzie na świat, dziękuje Bogu ze mi dał możliwość zostania mama poraz drugi, bo inaczej jakbym umarła w samotności to by nawet nikt nie wiedział, tak sie mną interesują !!! [emoji53]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Dziewczyny pocieszę Was. Teściowa to nie rodzina [emoji1] ale dzieci szkoda, to fakt. Tylko wiecie co, przy dzieciach o dziadkach najlepiej nie mowić zle.
Wczoraj byliśmy na urodzinach, najadłam sie słodkiego, kiełbaski z ogniska, w domu nazarlam sie leków i teraz mam taka rewolucje żołądkowa, ze przez bączki spać nie mogłam [emoji23][emoji23][emoji23] a katar jak był tak jest i oczy zalepione [emoji38]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Hey dziewczynki
Ale sie wysłałam, niby trochę ale dobrze mi zrobiło [emoji16]
Jakaś taka jestem osowiała, ja wczoraj nazarlam sie owoców morza i od rana tez już zaliczyłam kibelek hahaha
Agnes współczuje twojemu mężowi z tymi baczkami, ale jeżeli ostatnio sobie przeskrobal to należało mu sie [emoji14][emoji14]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Hey dziewczynki
Ale sie wysłałam, niby trochę ale dobrze mi zrobiło [emoji16]
Jakaś taka jestem osowiała, ja wczoraj nazarlam sie owoców morza i od rana tez już zaliczyłam kibelek hahaha
Agnes współczuje twojemu mężowi z tymi baczkami, ale jeżeli ostatnio sobie przeskrobal to należało mu sie [emoji14][emoji14]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Jego przemarsz wojsk by nie obudził, wiec mogę bączyć w łóżku [emoji23] ale pogoniło mnie to łazienki i koniec mego spania [emoji24]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Do góry