reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nessi- jaka ty szczupła jesteś fajny brzusio

Bum- ja nie do pomocy , bo piec nie umie ale chętnie zjem :-D

Majka- widzę ze i u Ciebie dziecię się nie spieszy , a mówią ze kolejne to raz dwa i chcą wyjsć :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No, małą urodziłam ostatniego dnia 42tc więc w sumie mnie to nie dziwi [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1496684977-aaaaaa.jpeg
Bum mam i ja :) jeszcze paruja :D ale będzie wpierniczansko :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja Was powku*wiam [emoji23][emoji23] nie dość ze duże to jeszcze takie dobre [emoji13][emoji13][emoji13]
ba4ebaacdc2628541f80602c70d66977.jpg



16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Dziewczyny ale jaja
Moja szwagierka co niedawno temu urodziła jest w ciąży, mówiłam jej zrób test jak miałaś skąpy okres .. i co jest druga krecseczka . Chłopak nic jej nie powiedział i sam zadziałał bo chciał synka ahaha


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Dziewczyny ale jaja
Moja szwagierka co niedawno temu urodziła jest w ciąży, mówiłam jej zrób test jak miałaś skąpy okres .. i co jest druga krecseczka . Chłopak nic jej nie powiedział i sam zadziałał bo chciał synka ahaha


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Nie pocieszylas mnie :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, ze was nie pocieszałam i nie miałam zamiaru was zasmucić ale widzicie jak to jest....
Ona chciała jeszcze zaczekać .
A los zadecydował inaczej

16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Jak sie urazilyscie to sorry ale każda z nas mogłaby o takiej historii napisać
A moim zamiarem nie było wam dowalić ... ale spoko uciekam z forum !!!!!!!


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry