reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Wiem że nie ma. Czuję to. Nie uwierzę już w nic. Zamówiłam nowe testy na następny cykl... O ile będzie następny bo nie wiem czy chce się z @męczyć na urlopie. A jeśli będzie taki długi cykl jak teraz to i tak nici z usg i zastrzyków bo jadę do pl. Nic nie jest tak jak powinno.

Jeszcze mnie bratowa dobiła że jej ciężko w ciąży. Niech sobie z dupe wsadzi te narzekania...

Idę wyc...

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
reklama
Arte kiedys na jakims forum wyczytalam ze dziewczyny chcąc sprawdzić czy okres sie juz rozkreca wsadzaly patyczek kosmetyczny do pipki i wyjmowaly i bylo wiadomo ze jak czysty to okresu jeszcze nie ma, a jak zabarwiony lekko chociaz krwia to juz niedlugo bedzie okres.
Moze tego spróbuj. Sprawdzaj co jakis czas czy w srodku sie nic nie rozkręca. Pare razy sama tak robilam.
Mi np ostatnio okres dobre 2 dni sie w srodku juz rozkrecal zanim zobaczylam zywa krew.


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Nie no, nie będę sobie nic wkładać. Wiem, czuję to że się pojawi. Pytanie tylko czy jeszcze dziś czy jutro. A przyjdzie na pewno. Ostatnio od razu była krew więc pewnie teraz będzie to samo.

Szkoda mi męża bo cały czas ma nadzieję...


"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
Arte to moze przyszly cykl odpuść skoro macie urlop? Cieszcie sie soba, odpoczywajcie, bo sama wiesz ze zamiast cieszyc sie mezem, wolnymi chwilami, to bedziesz sie zastanawiac czy tym razem sie udało, i sie zdolujesz, jesli sie nie uda. A po co Ci to na urlopie? Kolejny cykl z zastrzykami zaczniesz moze jak juz wrocicie?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko ze nie mam jak się skontaktować z lekarzem a mam już zastrzyki w lodówce z poprzedniej kuracji... To skomplikowane... Urlop niby dopiero 8 lipca.... Za dużo czasu... Wiele niewiadomych... Chcę następny cykl i nie chce. Walczę ze sobą. Modlić się żeby owulacja była szybko to może małpa sobie pójdzie jeszcze przed urlopem

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
Ja juz po wizycie. Pecherzyk 21x20. Zrobil zastrzyk, jutro w nocy owu. W czwartek mam zrobic progesteron, wynik wyslac mu smsem, stwierdzi czy mam brac luteine czy nie. Pytalam co w razie poz. testu czy brac clexan,encorton itp. To tylko powiedzial ze przyjsc od razu do niego.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzol kciukolki Kochana [emoji51]
Nuria to prawda, beczałam tu na forum Ze szyjka sie obniżyła i otworzyła, palec mógł wejść hehe
Ale potem faktycznie bach i pozytyw
Arte nie trać nadzieji , wiem ze u Ciebie to długo trwa .... zreszta Dzol, Anula Agnes i Mania i Nuria stale walczą ..ja 7 miesięcy cierpiałam i beczałam i przeklinałem wszystko i wszystkich a jak moja szwagierka urodziła to w ogole deprecha na maxa mimo ze to było jej pierwsze dziecko .. człowiek niby sie cieszy a od wewnątrz go rozpiera i wszystko wqrwia !!!!! Uwierz, ze dla mnie te 7 miesięcy to było jak 7 lat, wszystko mi sie dłużyło , a mój mąż stale mówił : Eeeh i co znowu nic, nie mówił tego po złości ale dobijało mnie to [emoji25] jak sobie przypomnę to na sama myśl chce mi sie płakać i uwierzcie ,ze jak każda z Was dostaje okres to mnie to dotyka od środka bo na prawdę sie zżyłam z Wami . Nawet nie przypuszczałam ......pamietam jak po 8 cyklu miałam sobie odpuścić i mówiłam : dobra spoko, lecę do polski jak wrócę będę odstresowana może zatrybi.. 2 tyg przed odlotem miałam niespodziankę . Słuchaj może od następnego cyklu jak będziesz chodzić na usg powiedz babce, ze nie chcesz wiedzieć ile masz pęcherzyków bo potem sie niepotrzebnie nakręcasz. U mnie zadziałało wiec może i u Ciebie tak będzie


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Zrobiłam sałatkę , wstążek nie było wiec są świderki [emoji23]
Wrzuciłam tez pomidora, kukurydze , ogórka konserwowego, fasola czerwona , oliwki zielone, małe kostki grany padano, 2 łyżki majonezu i 2 mozarelle. W smaku bardzo dobre. Teraz czekam aż sie schłodzi w lodowce [emoji4]
485fd1288a880d757443f5c139b0e4da.jpg



16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Przytulicie i wy tylko wypad rób do endo [emoji51][emoji51]
Absolutnie zbij tsh, po owu bierz progesteron i będzie git


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Arte rzeczywiscie po rozbiorce jest blado[emoji58]

Tez ciagle slysze ,ze kazda zmeczona albo ,ze celluit ma.
Moja siostra przed weselem mowi mi bez sensu nie mam w co sie ubrac ,nic na mnie nie pasuje,a ja mowie jej ale przynajmniej jestes w ciazy a ja nie[emoji58]

Carmen powiedz mi jak to jest we Wloszech z jedziem w ciazy,bo widze ,ze jesz grana padano,w Pl sie nie je.
No chyba ,ze Twoj jest pasteryzowany[emoji4]ale watpie bo prawdziwy wlsoki pewnie nie.

Moja szwagierka mieszkala 10 lat we Wloszech i jak jej mowialm ,ze lososia wedzonego nie jem,owocow morza czy niepasteryzowanych rzeczy to smiala sie ze mnie ,ze glupoty gadam,mowiala ,ze Wlosi maja podejscie ,ze wszyStko mozna jesc.

A to moj dzisiejszy obiadek[emoji4]
1496076574-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arte rzeczywiscie po rozbiorce jest blado[emoji58]

Tez ciagle slysze ,ze kazda zmeczona albo ,ze celluit ma.
Moja siostra przed weselem mowi mi bez sensu nie mam w co sie ubrac ,nic na mnie nie pasuje,a ja mowie jej ale przynajmniej jestes w ciazy a ja nie[emoji58]

Carmen powiedz mi jak to jest we Wloszech z jedziem w ciazy,bo widze ,ze jesz grana padano,w Pl sie nie je.
No chyba ,ze Twoj jest pasteryzowany[emoji4]ale watpie bo prawdziwy wlsoki pewnie nie.

Moja szwagierka mieszkala 10 lat we Wloszech i jak jej mowialm ,ze lososia wedzonego nie jem,owocow morza czy niepasteryzowanych rzeczy to smiala sie ze mnie ,ze glupoty gadam,mowiala ,ze Wlosi maja podejscie ,ze wszyStko mozna jesc.

A to moj dzisiejszy obiadek[emoji4]
1496076574-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No dokładnie potrafi to powiedzieć w nie odpowiednim momencie. A ona dostaje wszystko podane na tacy. Obydwie ciąże nie wystarane. Zrobione ot tak..

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
reklama
Arte rzeczywiscie po rozbiorce jest blado[emoji58]

Tez ciagle slysze ,ze kazda zmeczona albo ,ze celluit ma.
Moja siostra przed weselem mowi mi bez sensu nie mam w co sie ubrac ,nic na mnie nie pasuje,a ja mowie jej ale przynajmniej jestes w ciazy a ja nie[emoji58]

Carmen powiedz mi jak to jest we Wloszech z jedziem w ciazy,bo widze ,ze jesz grana padano,w Pl sie nie je.
No chyba ,ze Twoj jest pasteryzowany[emoji4]ale watpie bo prawdziwy wlsoki pewnie nie.

Moja szwagierka mieszkala 10 lat we Wloszech i jak jej mowialm ,ze lososia wedzonego nie jem,owocow morza czy niepasteryzowanych rzeczy to smiala sie ze mnie ,ze glupoty gadam,mowiala ,ze Wlosi maja podejscie ,ze wszyStko mozna jesc.

A to moj dzisiejszy obiadek[emoji4]
1496076574-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na biadolenie w ciąży nie ma co zwracać uwagi - bo jak kiedyś pisałam - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I możecie mi wierzyć, że zmienia się wraz z sytuacją. Ja też nie zawsze czuję się super ...Carmen wymiotowała ...Bum głowa pękała, ciśnienie skakało ja mam hemoroidy - nisko łożysko które bez przerwy uciska mi na pęcherz i kto wie co jeszcze. Ciąża to piękny stan - ale nastawienie pod wpływem hormonów też się potrafi zmienić ...więc nie zamierzam piętnować kobiety za marudzenie, że jej ciężko, że nogi puchną że rwa spać nie daje i że na większość dolegliwości nie można brać żadnych leków...Ja walcząc o ciążę też tego nie rozumiałam, że jak kobiecie w ciąży może być źle ... życie weryfikuje - czasem może ...
 
Do góry