reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Tęczowa cudny brzusio [emoji7][emoji7]
Arte tez mam rolki [emoji106] fajna sprawa, tylko na razie pogoda do doopy [emoji53]
Carmen tez mam spożywczy bebzon jak ciężarna [emoji23][emoji106]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
testujesz jutro ? :p
 
nuria no i dziękuję :*

tęczowa nikt mi nic nie mówił , po porodzie tego ciśnienia nie kontrolowałam , jak zobaczyłam 2 kreski to mi się wspomniało ... widzisz gin przepisał , kazał brać po 0,5 rano i wieczorem i wysłał mnie do rodzinnego , może ten rodzinny mnie do kardiologa wyśle czy coś ... mi się waha tak 140/80 - 150/90 więcej nie miałam , ale to już ponad normę .
 
Majka z biedronki on jest rafinowany. Mozesz nim tez plukac. Jak mi sie skonczyl nierafinowany to plukalam rafinowanym tez dopoki nie kupilam mojego.
Albo wez sobie na pol szklanki wody cieplej 1 duza lyzke wody utlenionej i tym plucz mi tak kazala dentystka na krwawienie z dziasel robic

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
bUM nie daj się zbyć, bo to poważna sprawa :/ jak lek nie działa to ja bym uderzała na cito do kardiologa
obejrzymy w poniedziałek co powie... położna stwierdziła , że może ten nadgarstkowy ciśnieniomierz jest jakiś dziwny bo widzisz u niej - 3 wizyta i 130/80 miałam , tym takim pompowanym. A nie mam tu do kogo chodzić by mi takim mierzył ...
Tak czy siak musi być dobrze ;)
 
reklama
Do góry