reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
jakim magnezem ?
wiesz co ja w ciąży z małą , też miałam nadciśnienie , ale dopiero od 25tc i brałam 4razy dziennie po 2 tabl bo mi skakało i od 32tc spędziłam w szpitalu ...

Ja pije magnez z vit b6 z apteki po prostu i tak po 2 tabletki 3razy dziennie i powiem Ci ze duzo lepiej sie Czuje rece nie dretwieja itd. Ktory u Ciebie tydz? Lekarze mi powtarzali ze mniej szkodliwy jest dopegyt nawet w duzej ilosci niz wysokie cisnienie ☺
 
Ja pije magnez z vit b6 z apteki po prostu i tak po 2 tabletki 3razy dziennie i powiem Ci ze duzo lepiej sie Czuje rece nie dretwieja itd. Ktory u Ciebie tydz? Lekarze mi powtarzali ze mniej szkodliwy jest dopegyt nawet w duzej ilosci niz wysokie cisnienie ☺
8 , nie chce , ale na własną rękę tego dopegytu zwiększyć ..
 
Wonder siknij jutro, co Ci szkodzi [emoji38]
Bum Ty za dużo informacji masz w tej tabelce [emoji23]
Kup normalny magnez np. Chelamag b6


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Wonder siknij jutro, co Ci szkodzi [emoji38]
Bum Ty za dużo informacji masz w tej tabelce [emoji23]
Kup normalny magnez np. Chelamag b6


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
ja muszę dużo wiedzieć :p trzymam kciuki laseczko :* <3
a w jakiej dawce też magnez ? :)
 
reklama
Do góry