reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Miałam na myśli ze chciałam czuć sie tak "ciazowo" jak kiedys.....ale wierze ze i na mnie przyjdzie kolej. U ciebie to pierwsza ciaza, u mnie ma być druga ale wyczekuje jej tak samo jak tej pierwszej.
Mój plan na dzis....hm okres przyszedł!!!! Lekarstwo jest: Shopping ciuchowy hhee i jakies pierdoly do mieszkania.
Musze się odkurowac ;) może nie będę tak myślała.
 
reklama
A wieczorem idę na urodziny do młodej od mojego męża siostry....najlepsze jest to ze będą świeżo wyklute dzieci ehehee
I potem dojeby.....wanie : A wy kiedy na drugie się zdecydujecie!!!!! Wytepie ich chyba normalnie, jednego po drugim :( :p
 
Ja zrobiłam ale wiem chyba tyle samo co wcześniej.
1476512343823.jpg


Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476512343823.jpg
    1476512343823.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 236
Lavaza widać kreskę, wiec dla mnie ciąża :) wczesna ciąża, blada kreska ;)
A kiedy małpa miała być? Czujesz sie jakoś inaczej?

______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Jakoś bardzo inaczej to nie. Chce trochę bolą. I na dole kręgosłup taki mam obolaly. Śluzu żadnego nie mam. Kawa nadal smakuje. Jedynie kilka dni temu miałam dziwne zdarzenie. Siedziałam przy swoim biurku i przyszedł chłopak jakiś na internet. Często przychodzi to go znam z widzenia. Ale pierwszy raz poczułam of niego fajki. A nie siedział blisko.jakues 6 m ode mnie. I to jedynie takie inne.
A @ z moich wyliczeń powinna być 14.10 ale mam raczej nieregularne cykle.

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnesis a powiedz mi ,bo ty pisalas ze plamienia w połowie cyklu miałaś po inofemie...myslisz ze po nim tez je miałam??? Bo nie miałam ich a teraz po dłuższym braniu może on tak zareagowal na mnie.
I ost rzecz.. Kiedy zrobić mogę progesteron w 9 dc czy 9 dpo???
 
Carmen ja miałam plamienia po nim na 5dni przed okresem az do samego okresu. Możliwe, ze na Ciebie tez tak zadzialal. A progesteron 7 dpo zrób :)


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
reklama
Gratulacje dla kolejnych przyszłych mamuś! Piękne kreseczki:-* na kiedy wam terminy wychodzą?

Pamiętam jak ja test zrobiłam. Najpierw było mi gorąco, że chwilę zimno, a serce waliło jak oszalałe. Po 14 miesiącach bieli vizira to, w ogóle nie mogłam uwierzyć w te dwie kreski. I kompletnie żadnych objawów nie miałam. Byłam pewna, że będzie okres.

Doczekacie się wszystkie:-) skoro nam się udało z takim słabym nasieniem i moim endo 3 mm i niby " brakiem owu" to i wam się uda na pewno.

Bum ale za mną takie piwko chodzi...o masakra...
 
Do góry