reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

te proporce mam na kwadratową niedużą blaszkę więc w tortownicy też powinno być dobre. chyba że malutką masz tortownicę. blaszkę oczywiście smaruję i wykładam papierem do pieczenia. u mnie i w pracy i w domu to jest bardzo lubiane ciasto.
 
reklama
M_ania u mnie trochę sytuacja jest dziwna bo ja od lutego przestałam brać anty i od tych anty a brałam je 8 lat zanikła owu i teraz mi się wydawało że tydzień temu tzn. 7 października miałam owu. Ja nie mam objawów owu, i właśnie 7 października miałam śluz

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
agnesis zeberke zrób co ja ostatnio robilam , ale bez jablek [emoji52]



wff2krhmvaem9yip.png
 
Bum a masz gdzies przepis? A ona wychodzi taka wilgotna?


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Zrobie ta zebrę albo to co lavaza pisała. Zobaczę czy mi sie bedzie chciało jabłka obierać [emoji1]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
M_ania u mnie trochę sytuacja jest dziwna bo ja od lutego przestałam brać anty i od tych anty a brałam je 8 lat zanikła owu i teraz mi się wydawało że tydzień temu tzn. 7 października miałam owu. Ja nie mam objawów owu, i właśnie 7 października miałam śluz

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 5 lat brałam anty i owu miałam. Ale jak widac cos przeszkadza w zajściu w ciaze
 
lavazza no ale zależy jaki przepis też mialas bo jest dużo rożnych , ja ją uwielbiam zamiast kakao dalam nutelli , zrobilam polewe na górę i do kawy jest pyszna [emoji5]
Ja dziś do kawy mam babke cytrynowa z biedronki [emoji23]

wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Lavaza, Bum dziękuje za przepisy.
Zebra in progres ;)
A jak piekarnik działa poprawnie to jutro zrobie to z przepisu Lavazy z jabłkami :p


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Do góry