reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Wczoraj byłam w aptece... po inofem albo inofolic.... cena mnie zabiła... podobno jedna z tańszych aptek w mieście ale inofolic 60 szt 128 zł! Ludzie! inofem chyba 80 zł za 60 szt.... ale nie o tym chciałam!
chciałam sprawdzić w jakich cenach mają termometry owulacyjne bo nie wiem czy sie opłaca zamawiać. Więc pytam sie pani o ten termometr a ona czy chce zwykły czy na podczerwień bezdotykowy. Konsternacja głupią minę zrobiłam i myśle no jak bezdotykowy wcisne, żeby nie dotykać i w co mam celować tą spluwą aby dobrze wymierzyć i zmierzyć. Więc bakłam tylko że nie taki zwykły, ważne żeby miał podziałkę dokładną. Pani patrzy w monitor, patrzy, klika i patrzy i po cichu pyta koleżanki obok czy maja takie. A ona na to: a to są takie wogóle?! Ta moja mówi że nie słyszała o nich.
Czy ja jestem jakaś nienormalna? być kobietą (mlodą, przed 40 ) i ze słyszenia nawet nie wiedzieć?
 
reklama
Heej,
pojawiam się i ja...nie nie...nie będzie testu :D
dziś 2 dc, albo kurde nie wiem może to trzeba traktować jako 1dc :/ W każdym razie ten cykl kurde musi być nasz i nie ma ciula we wsi, że się nie uda :D
Mój mąż jest na dobrej fali, bo podwyżkę dostał to i może jego plemniki wziosą się na wyżyny i postanowią połączyć się z moją komórką jajową :D
Shakie wynika, że ciąża :)gratuluję
Bum jajka dojrzeją i będą trojaczki :D
 
Wczoraj byłam w aptece... po inofem albo inofolic.... cena mnie zabiła... podobno jedna z tańszych aptek w mieście ale inofolic 60 szt 128 zł! Ludzie! inofem chyba 80 zł za 60 szt.... ale nie o tym chciałam!
chciałam sprawdzić w jakich cenach mają termometry owulacyjne bo nie wiem czy sie opłaca zamawiać. Więc pytam sie pani o ten termometr a ona czy chce zwykły czy na podczerwień bezdotykowy. Konsternacja głupią minę zrobiłam i myśle no jak bezdotykowy wcisne, żeby nie dotykać i w co mam celować tą spluwą aby dobrze wymierzyć i zmierzyć. Więc bakłam tylko że nie taki zwykły, ważne żeby miał podziałkę dokładną. Pani patrzy w monitor, patrzy, klika i patrzy i po cichu pyta koleżanki obok czy maja takie. A ona na to: a to są takie wogóle?! Ta moja mówi że nie słyszała o nich.
Czy ja jestem jakaś nienormalna? być kobietą (mlodą, przed 40 ) i ze słyszenia nawet nie wiedzieć?

Inofem albo inofolic zamów w aptece gemini, bo takiej kosmicznej ceny to jeszcze nigdzie nie widziałam. Termometr tez zamów, bo widzę w aptece trafił się niedouczony personel [emoji28]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, hej[emoji4]

Melduję się w upalny dzień. Nie będę Wam narzekać jak się dzisiaj czuje. Po prostu MASAKRA...

Mąż wczoraj przyniósł skrzynkę jabłek. Popatrzyła na niego jak na wariata bo co ja mam z tym zrobić jak pełno przetworów w spiżarni stoi. Postanowiłam jakieś ciasto zrobić. Jak bedzie gotowe to Wam pokaże moje wypociny ale ostrzegam ze nie będzie to nic nadzwyczajnego. Więc cały tydzień pieczenia zanim zuzyje wszystkie owoce[emoji12]

Shakie, po cichu gratuluję. Czyżby majówka[emoji4] &&&

Jak tam wasze jajca? rosną? pokazywać testy ovu[emoji12]
 
Inofem albo inofolic zamów w aptece gemini, bo takiej kosmicznej ceny to jeszcze nigdzie nie widziałam. Termometr tez zamów, bo widzę w aptece trafił się niedouczony personel [emoji28]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hey lasencje [emoji11]
Tak,tak absolutnie na necie sie oplaci!!!!
A ja qrwa kartony pakuje z kieliszkami,szklankami i innymi duperelami [emoji52][emoji52]
Musze zaczac szafy oprozniac..alez mi siie nie chce blllleeeeee
Shakie gratuluje


Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
lavazza inofem i termometr polecam na gemini apteka internetowa ja ostatnio kupilam i jest super [emoji6] a za 60szt inofemu zapłaciłam 52 zł [emoji4]

Tęczowa następna @ kiedy ?
Musi być ten cykl kochana , bede kibicowac ! [emoji8]
Ja ci dam trojaczki ! [emoji23]

Karola pyszna szarlotke zrob ! [emoji6]
U mnie jajca dopiero w poniedzialek zobaczysz ! [emoji14]


Na razie odpoczywam przy kawce [emoji477]

Anula a jak twoj cycek ? [emoji1]


wff2krhmvaem9yip.png

KRUCZYCA 08.09 - podglądamy bejbika [emoji171][emoji777]
EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
reklama
Do góry