reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Się nie zdążą zolniezyki zregenerować[emoji14]zamiast te testy ułatwić to dają do myślenia. Czyli waszym zdaniem wszystko ok i działać?

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kruczyca jak boisz sie, ze zolnierzyki sie nie zregenerowaly to poczekalabym z przytulankiem az kreski beda identyczne.
Wtedy dasz czas chlopu na odzyskanie sil i na wyprodukowanie dobrego nasienia :)

xbum hoho ja '88 :) to masz 22 rocznikowo. Jejciu mi majac tyle lat to nie dzieci a imprezy byly w glowie :D straszna gowniara ze mnie byla, pozno psychicznie dojrzalam.
 
Paraplu ja w wieku 13-17 strasznie dalam popalic , wiec wyrownalo mi się wszystko [emoji4]
Podoba mi się strasznie bycie młodą mama a wiadomo mała rodzeństwo musi mieć, lepiej wcześniej zacząć starania w moim przypadku nie wiadomo kiedy się uda [emoji6]

 
Kruczyca jak boisz sie, ze zolnierzyki sie nie zregenerowaly to poczekalabym z przytulankiem az kreski beda identyczne.
Wtedy dasz czas chlopu na odzyskanie sil i na wyprodukowanie dobrego nasienia :)

xbum hoho ja '88 :) to masz 22 rocznikowo. Jejciu mi majac tyle lat to nie dzieci a imprezy byly w glowie :D straszna gowniara ze mnie byla, pozno psychicznie dojrzalam.
A jak przegapie :D aj tam nigdy więcej żadnych testów zawsze mam pecha do nich:D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak przegapie :D aj tam nigdy więcej żadnych testów zawsze mam pecha do nich:D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie przegapisz bo od 2 identycznych kresek w ciagu 48 bedzie owulka. To jak jutro bedziesz miala 2 identyczne to bedziesz wiedziala, ze w ciagu 2 dni bedzie owulka i wtedy dzialajcie.
Dzisiaj bym dala chlopu spokoj :)
 
reklama
Do góry