reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

1517249378-fcffa620671b4335-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny podaje wyniki nasienia po oddaniu i po obróbce [emoji846]

Pęcherzyk miałam dziś 22mm


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak na moje oko to super !

A powiedz jak iui ... bolalo czy jak ?

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
reklama
Anula nie bolało nic... tylko jak wziernik wkładał to nieprzyjemne uczucie... to chwila moment w sumie sam zabieg

Reqiem - bocian Katowice


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Anula nie bolało nic... tylko jak wziernik wkładał to nieprzyjemne uczucie... to chwila moment w sumie sam zabieg

Reqiem - bocian Katowice


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A plamienie jakieś po czy coś
? A sprawdzili czy pękło jajo ? [emoji6]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Nie, nie .. nic nie plamilam. Jajko niepekniete było... jeszcze mnie boli wiec pęka pewnie [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie, nie .. nic nie plamilam. Jajko niepekniete było... jeszcze mnie boli wiec pęka pewnie [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A powiedz jeszcze, jesteś umówiona na wizytę za parę dni żeby sprawdzić czy pęknął?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Reqiem, tak dziś inseminacje robił mi lindert [emoji846] chodzę raz do niego, raz do adamczyka [emoji846] Adamczyk na urlopie dlatego tak w kratkę. Nie, nie mówił nic żeby sprawdzić czy jajko pękło... a myślicie ze jest szansa żeby nie pękło ? Jak już jest takie duże... mówił ze na 99% będzie ciąża


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Reqiem, tak dziś inseminacje robił mi lindert [emoji846] chodzę raz do niego, raz do adamczyka [emoji846] Adamczyk na urlopie dlatego tak w kratkę. Nie, nie mówił nic żeby sprawdzić czy jajko pękło... a myślicie ze jest szansa żeby nie pękło ? Jak już jest takie duże... mówił ze na 99% będzie ciąża


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Właśnie też do niego chodze, bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił. Na razie sie szykujemy do IUI tam.
Nigdy nie miałam sprawdzonego czy pękło czy nie ale wiem, że dużo lepiej bym się czuła jakby sprawdzić. Ostatnio miałam pęcherzyk 25mm i to po 36h pregnylu dawka 10tys i do tej pory nie wiem czy pęknął w końcu czy nie.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie też mi niego chodze, bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił. Na razie nie szykujemy do IUI tam.
Nigdy nie miałam sprawdzonego czy pękło czy nie ale wiem, że dużo lepiej bym się czuła jakby sprawdzić. Ostatnio miałam pęcherzyk 25mm i to po 36h pregnylu dawka 10tys i do tej pory nie wiem czy pęknął w końcu czy nie.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Hmmm... a to ciekawe... nie wiem, nie myśle o tym. Jestem dobrej myśli i wiem ze nam się uda !! [emoji4] ostatnio zaszłam z clo i ovitrelle bez inseminacji, ale nie nacieszyłam się długo... wiec teraz musi być już ok!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry