reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hej ja jestem u mamy ale upal.
Carmen ja musze w tym roku zrobic ogorki kiszone
Dziewczyny juz poniedzialek zleci do wekendu
 
reklama
Tez chciałam zrobić ogórków bo moja mama zawsze takie dobre ma [emoji846]a zupka ogórkowa czy jakaś suroweczka z ogórkiem kiszonym jest pycha


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Majka jak tam ? Tykasz jeszcze [emoji3]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Carmen następnym razem upominaj sie o swoje prawa. Jezeli sklep, apteka maja wyraznie zaznaczona informacje ze kobiety w ciazy maja pierszenstwo to korzystaj z tego. I olej to jak beda reagowac ludzie w kolejce.
Ostatnio na fb mamaginekolog miala live o tym. Wlasnie mowila ze wiele kobiet nie upomina sie o swoje prawa, i stoja i czekaja, choc maja pierszenstwo. A nawet 5 min takiego stania moze przyczynic sie do zaslabniecia.
Wiec malenka korzystaj![emoji7][emoji8]
Podoba mi sie jej zestaw jestem w ciazy, az chciałoby sie zamówić[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

A czytałam o tym staniu w kolejce
Dopiero teraz zajarzylam, ze to ona pisała ten post [emoji38]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja zyje ale podplamiam [emoji4]nie wiem co ze mna nie tak[emoji20]oby bylo dobrze mimo to ...
Pozdrowionka dla Was[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej ...
U nas wszystko ok.
Sluchalismy tylko serduszko, badania dobre .
W kartotece mam juz napisane , że poród ma być zakończony cięciem więc jestem spokojna [emoji4]
Szyjka wysokoo , wiec wszystko dobrze.
Odpoczątku ciąży mam +5kg .

Zjadlam zupki botwinkowej i chce mi sie spac.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Ooo to spoko , ze wszystko dobrze
Ja sie objadlam przepyszna ogórkowa
Funia a gin co mówi na to plamienie ????



Ps ja zaraz idę mała odebrać z przedszkola , boje sie wyjść bo jest straszny ukrop i idzie zemdleć .. w przedszkolu oznajmiłam ze jestem w ciąży i ze będę ja szybciej odbierała, bo o 16 jest jeszcze gorzej niż o 13 ☹️
Mam nadzieje, ze nie pie*dolne baranka po drodze [emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Carmen bylam w sumie w ostatniej ciazy u 5 ginow,kazdy zwalal na krwiaka
Potem plamienia przed i po @ skomemtowali,ze to przez ten niski progesteron ,ja tez tak mysle.
Pytalam cZy to przeciwskazanie do staran,dwoch u ktorych bylam pow,ze nie.
Bralam tylko dupka w 2 fazie cyklu.
A teraz to nie wiem co oni na to ,bo u zadnego nie bylam jeszcze.
Jutro mam wizyte,wiec zobaczymy,ale znow ide do nowego gina bo moj na urlopie wiec nie wiem jak bedzie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Może ten jutrzejszy gin będzie stanowczy i ci poprowadzi dobrze ciąże , w końcu samych palantow nie ma. Musi być tez ten co sie zna na rzeczy


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry