reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Funia na owulacje za pozno[emoji23] za 3-4 dni mam okres[emoji23]
Bum aa tam nie ma po co sikac[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Będziemy się bzykać i kumkać i wszystko na raz :p byłe mój wytrzymał napięcie...Wczoraj też było działane przed dzisiejszą wizytą :D Nawet sama lekarka była w szoku bo już w tym cyklu widziała moje jajniki i nic na nich nie było a dzis taki zaskok :D 32 dc :D to będzie najdłuższy stymulowany cykl

Po każdym bzykaniu girki w górę, oprzyj je o ścianę a potem przekręć sie na brzuch i spij tak do rana bez wstawania już i bez podmywania. U mnie zatrybilo bo praktycznie dwa razy tylko były sexy
3 mam kciukasy


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja tam nóg w górze nie trzymałam [emoji38]

Carmen no to extra [emoji4] imiona macie wybrane? [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t5d [emoji272]
 
Po każdym bzykaniu girki w górę, oprzyj je o ścianę a potem przekręć sie na brzuch i spij tak do rana bez wstawania już i bez podmywania. U mnie zatrybilo bo praktycznie dwa razy tylko były sexy
3 mam kciukasy


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

NIe da rady :) musimy działać rano - 12h po zastrzyku i potem 36h po zastrzyku a teraz mamy popołudniówki :) czyli zawsze rano :) a druga sprawa u mnie przy akcji "Nogi w góre" wszysztko wypływa samo :p a najgorzej jak kaszlne - o kichaniu nie wspomnę xD ale może coś zostanie
 
NIe da rady :) musimy działać rano - 12h po zastrzyku i potem 36h po zastrzyku a teraz mamy popołudniówki :) czyli zawsze rano :) a druga sprawa u mnie przy akcji "Nogi w góre" wszysztko wypływa samo :p a najgorzej jak kaszlne - o kichaniu nie wspomnę xD ale może coś zostanie

To nie kichaj [emoji23][emoji23]


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja tam nóg w górze nie trzymałam [emoji38]

Carmen no to extra [emoji4] imiona macie wybrane? [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t5d [emoji272]

Jakieś mam wybrane ale jeszcze mam czas wiec poczekam nad wyborem. Jedno jest pewne,ze tym razem na pewno będzie polskie [emoji12]


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Na tvn style rusza nowy program "Naga miłość" ludzie rozbieraja sie na pierwszej randce, przed kamerami[emoji46][emoji46][emoji46][emoji46][emoji46] boze widzisz i nie grzmisz[emoji46][emoji46][emoji46][emoji37]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na tvn style rusza nowy program "Naga miłość" ludzie rozbieraja sie na pierwszej randce, przed kamerami[emoji46][emoji46][emoji46][emoji46][emoji46] boze widzisz i nie grzmisz[emoji46][emoji46][emoji46][emoji37]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Oglądałam ten program ale włoskiego wydania.... tragedia ahahha


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry