reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dziewczyny jest!!! Owulacja!!! Dziś pęcherzyk 21mm na 17mm.... Wieczorem ovitrelle i działamy jutro i pojutrze!! Mam euforię :p
Nie spodziewałam się że po takim czasie nagle przez 2 dni urośnie 7mm jak zwykle rosło po 2mm na 2 dni. Ależ się cieszę.

Boję się tylko że znowu się napale i nic z tego nie bedzie... No ale czekamy 2 tyg

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
Pięknie !!!!!! Bzykać ile sił !!!!

Anusia a acard bierzesz ?
 
reklama
Arte widzisz moze ta bluzka ro byl znak! Teraz bierz meza w obroty![emoji7] kciuki trzymam caly czas[emoji7]

Anula tez od tego cyklu zamierzam donga brac, bo u mnie ze sluzem kiepsko ostatnio.

Np. teraz mam 3-4 dni do planowanej @ a mam sluz taki jak na dni plodne[emoji23] nie jest go duzo, ale jest i do tego taki bialy, jego to jest dopiero duzo[emoji23]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arte widzisz moze ta bluzka ro byl znak! Teraz bierz meza w obroty![emoji7] kciuki trzymam caly czas[emoji7]

Anula tez od tego cyklu zamierzam donga brac, bo u mnie ze sluzem kiepsko ostatnio.

Np. teraz mam 3-4 dni do planowanej @ a mam sluz taki jak na dni plodne[emoji23] nie jest go duzo, ale jest i do tego taki bialy, jego to jest dopiero duzo[emoji23]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Na śluz dobre jest siemię lniane też :)
 
@Artemida suuuper[emoji16]do dziela[emoji4]

Ja biore acard i wlasnie powiedzcie mi czy podczas @ go brac? Bo wczesniej o tym nie myslalam w sumie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jest!!! Owulacja!!! Dziś pęcherzyk 21mm na 17mm.... Wieczorem ovitrelle i działamy jutro i pojutrze!! Mam euforię :p
Nie spodziewałam się że po takim czasie nagle przez 2 dni urośnie 7mm jak zwykle rosło po 2mm na 2 dni. Ależ się cieszę.

Boję się tylko że znowu się napale i nic z tego nie bedzie... No ale czekamy 2 tyg

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."

Super! Ależ sie ciesze [emoji2] nic tylko bzykczyc teraz [emoji12]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Ściąga o wspomagaczach ...Link do: Naturalne wspomagacze płodności - Niepłodność - Adonai.pl
Funia acard bierze się z dwóch powodów, jak są problemy z implantacją zarodka, to się bierze od owulacji. A jak chodzi o krzepliwość krwi, o właściwe wykształcenie się trofoblasu, potem łożyska, wszystkich tych komórek, które będą odpowiadać za odżywienie dziecka (też chodzi o dostarczenie tlenu), to bierze się od pozytywnego testu.
 
@Artemida suuuper[emoji16]do dziela[emoji4]

Ja biore acard i wlasnie powiedzcie mi czy podczas @ go brac? Bo wczesniej o tym nie myslalam w sumie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Różne są opinie ..że np.lepiej kilka dni przed @ przestać brać bo są dłuższe i obfitsze okresy, inni, że 3 miesiące biorą bez przerwy cały miesiąc i dopiero zaczynają starania ...
Najlepiej gina się doradzić ...
 
Będziemy się bzykać i kumkać i wszystko na raz :p byłe mój wytrzymał napięcie...Wczoraj też było działane przed dzisiejszą wizytą :D Nawet sama lekarka była w szoku bo już w tym cyklu widziała moje jajniki i nic na nich nie było a dzis taki zaskok :D 32 dc :D to będzie najdłuższy stymulowany cykl

Niech chłop sie nie spina, ze musi tylko niech sie bzyka z przyjemnością [emoji12] załóż cos sexi zrób mu nastrój i niech działa [emoji16]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
@NeSSi ja biore juz od owu mniej wiecej w tym cyklu a gin wlasnie nic nie mowil czy przerywac np w tarkcie miesiaczki.
W ostatniej ciazy bralam od pozytywu ale i tak mi to nie pomoglo,zobaczymy jak teraz bedzie na clexane[emoji4]juz mam w domu w razie wypadku


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry