reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ciekawe co u tęczowej...

Mum tez bardzo dawno sie nie odzywala i w ogole na bb nie byla
Ehh.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t3d [emoji272]
 
reklama
No wy to możecie sie spiknac bo kawałek od siebie macie , to jest nie sprawiedliwe [emoji34][emoji34]

Carmen no to o ktorej jutro wizyta? Niech tam dobrze między nogi patrzy hehe [emoji5][emoji5]
Ooooo jeszcze cie męczy? Wspolczuje , mnie oprocz bolu przy wdechu nic nie dolega - jakby młody sie nie ruszał to bym chodziła poschizowana czy serio w ciąży jestem[emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t3d [emoji272]
Ale kochana moja żebyś nie myslala że ja nie widziałam - a widziałam brzucha Twego i już połowa -szok

Wiecie co ... najpiękniejsze jest to że ja z forumowych ciąż cieszę się bardzo i naprawdę szczerze.... ale tej mojej kuzynki to kuzwa przeżyć nie mogę a wszystko przez to że ona wcale nie chciała [emoji58] szlak .... nasz zdrówko i za " nasz czas " [emoji485]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Ale kochana moja żebyś nie myslala że ja nie widziałam - a widziałam brzucha Twego i już połowa -szok

Wiecie co ... najpiękniejsze jest to że ja z forumowych ciąż cieszę się bardzo i naprawdę szczerze.... ale tej mojej kuzynki to kuzwa przeżyć nie mogę a wszystko przez to że ona wcale nie chciała [emoji58] szlak .... nasz zdrówko i za " nasz czas " [emoji485]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Mojego brzucha da sie zauważyć bo on wielki [emoji23][emoji23]

Ja to w ogole tak samo mialam , ze z tych naszych sie ciszylam a z tych od znajomych nie ...
W ogole wam pisalam , ze w sylwestra mi sąsiadka powiedziała , ze jest w ciąży z 5 nie planowanym na pokoju + kuchnia i tak mi tym sylwestra zdupczyla , ze przeplakalam cala noc a tu ciul u mnie w styczniu pozytyw - wiec anula może raz dwa i bedzie u ciebie dzidziolek [emoji8][emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t3d [emoji272]
 
Lusia współczuję ... ja teraz też miałam czad [emoji58]

U mnie nawet żaby się bzykaja bo kumkaja [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Lusia współczuję ... ja teraz też miałam czad [emoji58]

U mnie nawet żaby się bzykaja bo kumkaja [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ale tym zabom zazdroszcze [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t3d [emoji272]
 
Ale tym zabom zazdroszcze [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t3d [emoji272]
Hehe jak się tak nauczysz kumkać jak one to też będzie ci dane [emoji41]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Agnesis u mnie tak smo, tyle bzykania i nic[emoji53][emoji23] zaraz tez bedzie rok staran[emoji53]
Tyle ze ja w sumie nie wiem na czym stoje, bo nie wiem jeszcze co u mnie jest przyczyną tego ze nie moge zajsc. Jedynie wiem ze tsh mam troche za wysokie.
Ja sie modle o to aby z nasieniem mojego bylo ok, zeby to bylo cos u mnie. Bo kiepsko bedzie jak bedzie na odwrot.
Moja kolezanka z roku ma 10 letniego syna i 3 letnia corke i wiecie ze ona teraz zaluje ze maja ta corke? Bo nie moga sobie pozwolic na wolny czas i w ogole bo mala trzeba "nianczyc", a co najlepsze to tez rok sie o nia starali. Ja nie wiem jak mozna zalowac decyzji o dziecku[emoji37]

Przez ostatnie kilka dni czuje sie jak wrak. Nie mam sil na nic, dosłownie na nic. Mnie meczy nawet lezenie[emoji53][emoji23]
Nie ma jeszcze 5 a juz jest 10 stopni na termometrze. Moze dzis bedzie ladny dzien[emoji6]



Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnesis u mnie tak smo, tyle bzykania i nic[emoji53][emoji23] zaraz tez bedzie rok staran[emoji53]
Tyle ze ja w sumie nie wiem na czym stoje, bo nie wiem jeszcze co u mnie jest przyczyną tego ze nie moge zajsc. Jedynie wiem ze tsh mam troche za wysokie.
Ja sie modle o to aby z nasieniem mojego bylo ok, zeby to bylo cos u mnie. Bo kiepsko bedzie jak bedzie na odwrot.
Moja kolezanka z roku ma 10 letniego syna i 3 letnia corke i wiecie ze ona teraz zaluje ze maja ta corke? Bo nie moga sobie pozwolic na wolny czas i w ogole bo mala trzeba "nianczyc", a co najlepsze to tez rok sie o nia starali. Ja nie wiem jak mozna zalowac decyzji o dziecku[emoji37]

Przez ostatnie kilka dni czuje sie jak wrak. Nie mam sil na nic, dosłownie na nic. Mnie meczy nawet lezenie[emoji53][emoji23]
Nie ma jeszcze 5 a juz jest 10 stopni na termometrze. Moze dzis bedzie ladny dzien[emoji6]



Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też jestem wrakiem człowieka :( ból stawów mnie dopadł,ledwo trzymam telefon,podnieść kubek z kawą to wyczyn,wczoraj w pracy ponad siły kasowalam klientom zakupy....także,muszę stamtąd spieprzac póki jeszcze mam jakiś wybór,bo za kilka lat będę już nie atrakcyjna zawodowo :) uwielbiam pracę fizyczną,od 10 lat pracuje tylko w marketach,sklepach ale Lidl mnie pokonał :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Urósł, urósł dzidziol i pitolek też mu pewnie urósł [emoji16]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.

Liczę na fiutka [emoji16][emoji16]


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Agnes a swoją drogą to musimy się na jakąś kawę spiknac [emoji39]

Carmen oj bidulko ... a brzucho rośnie ?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Tak Anuś , brzuszek bardzo uwypuklony. Jakbym nie wiedziała ile jest fasolek to bym pomyślała,ze pewnie bliźniaki [emoji12]


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry