reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nadrobiłam, ale nie mam weny na pisanie [emoji55]
Bum brzuszek elegancki już [emoji7][emoji106]
Tynka mały jest boski [emoji7][emoji7][emoji7][emoji8]
Pobiegałam, pocwiczylam, padam na twarz. Chyba zasłużyłam na ciasteczko, co? [emoji12]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Agnesis a Ty co byś poleciła na zakażenie moczu dodatkowo do furaginy? Bo mi ja lekarz znowu przepisał a na moje to ona poprostu nie dała rady.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnesis a duzo chcesz zrzucić?[emoji8]
Funia jakis czas temu to wystarczyło ze mnie cos zakulo i oo juz sobie wmawialam ze to moze ciaza[emoji23] haha[emoji23]
U nas w czerwcu bedzie rowno rok staran [emoji46][emoji46] i nadal nic.
No ale czekam cierpliwie az moj zrobi badanie nasienia ( obiecal do slubu je zrobic, cxy2li do sierpnia).
Ja jeszcze musze pare badan zrobic i pojde z tym do endo. Mam nadzieje ze sie wyrobie w tym cyklu.
A u Was ktory cykl staran?

Jest mi niedobrze po yej salatce bleee[emoji46][emoji23] chyba mi zaszkodziła bo brzuch mnie boli[emoji46] mize to znak aby sie nie odchudzac[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my LG-H340n using Forum BabyBoom mobile app
 
Majka mi furagina tez nie pomogla. Czasami mam naloty ze musze doslownie co 20 min latac siku, ale teraz na szczescie jest ok. Choc chyba jak nede u rodzinnego to sobie cos wezme od zapalenia pecherza.
Moja babcia mowi aby duzo zurawiny jesc i pic herbatki z żurawiną to pomaga.

Sent from my LG-H340n using Forum BabyBoom mobile app
 
Agnesis a Ty co byś poleciła na zakażenie moczu dodatkowo do furaginy? Bo mi ja lekarz znowu przepisał a na moje to ona poprostu nie dała rady.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
furaginę by działała trzeba wodą z cytryną popijać ....do tego łykaj na noc 2 tabl. uroseptu przez 10 dni.
Mam niestety ten sam problem, ciągle bakterie w moczu :/
 
@Nuria a moze to ciaza [emoji16]
My pierwszy cykl staran ale ja jestsm po dwoch poronieniach w 10 tygodniu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Majka tak jak Nessi mówi [emoji106]
Nuria nie wiem ile mam na wadze, bo sie stanąć boje. Ale jak wejdę w spodnie które kupiłam rok temu to cel bedzie osiągnięty [emoji23] myśle ze minimum 5kg. Chciałabym ważyć swoje 50, ale sukcesem bedzie jak sie nie roztyje przy moich zachciankach spożywczych [emoji23][emoji23][emoji23]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Funia ja tam licze na rezultaty Twojego wyjazdu[emoji7]

Nessi mi babka w aptece polecala do urofuraginy wit C, bralam i jakos nie zauwazylam zeby lepiej bylo[emoji53]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Funia ja tam licze na rezultaty Twojego wyjazdu[emoji7]

Nessi mi babka w aptece polecala do urofuraginy wit C, bralam i jakos nie zauwazylam zeby lepiej bylo[emoji53]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Bo najlepiej pić wodę z cytryną :p Mam słabe mniemanie o syntetycznych witaminach i ich przyswajaniu :p
 
Do góry