reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

U mnie chmury mają ''burzę mózgów'' ;)
WP_20170509_001.jpg


Bum -
1kg maki
1/2 litra mleka
kostka drożdży (10dag)
1 szkl cukru
1 cukier waniliowy
4 jajka
1 niepełna szkl oleju
szczypta soli



Tylko ja zamiast oleju dałam kostkę margaryny i zamiast 4 jajek dałam 2. Dałam też pół szkl. cukru bo polałam je lukrem :)
 

Załączniki

  • WP_20170509_001.jpg
    WP_20170509_001.jpg
    103,6 KB · Wyświetleń: 445
Ostatnia edycja:
reklama
Rene najlepiej na poczatek cardio, zeby cale cialo pracowalo[emoji5]



Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie mam humoru, moj ledwo oczy otworzyl i juz mi nerwa ruszyl[emoji35]
Przegladam sukienki, nic mi sie nie podoba[emoji58]
Na fb widzialam kolejna znajoma mama zostala.
Ehhh widac ze za tydzien okres dostane po moich humorach.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi dziękuje za przepis [emoji171]
A w piekarniku je sie robi?

Rene po cc to tak z 3 msc musisz odczekać... Ale nie wygladasz zle [emoji3]

Mi przyszły ubranka dla dzidziola [emoji169]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
 
Ostatnia edycja:
Rene trening cardio polega na tym że cwiczac pracuje Twoje cale cialo, a nie np tylko jedna partia jak nogi czy pupa.
Popatrz sobie trenig cardio z mel b on jest 15 minutowy, w tych ćwiczeniach co ona proponuje cale cialo jest aktywne no i o to chodzi. Ona ma tez zestawy 15 minutowe na brzuch, posladki, nogi. Jak poćwiczysz troche cardio to mozesz po nim cwiczyc wybrana partie ciala np brzuch, na drugi dzien np nogi.
Ja z ćwiczeniami z Nia zgubilam z ud 2 cm w ciagu 1.5 miesiaca bez zadnej diety[emoji5]
Wiec polecam. Ale mozesz popatrzeć tez np. cwiczenia Chodakowska, ja jej nie lubie bo mnie wkurza swoim gadaniem[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum tak ...ja dałam na 175 stopni do zarumienienia :)
Jak dajesz mrożone jagody to podsyp je troszkę cukrem w środku i troszkę mąki daj im do środka bo puszczą dużo soku.
Tu masz pokazane jak lepić jak nigdy nie robiłaś :
A ja teraz będę robić serowe ...mniej roboty ;P
 
Bum tak ...ja dałam na 175 stopni do zarumienienia :)
Jak dajesz mrożone jagody to podsyp je troszkę cukrem w środku i troszkę mąki daj im do środka bo puszczą dużo soku.
Tu masz pokazane jak lepić jak nigdy nie robiłaś :
A ja teraz będę robić serowe ...mniej roboty ;P
No chyba normalnych jagod u siebie nie dostane . [emoji4]
Jutro bede szukać mrożonych [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t0d [emoji272]
 
Rene trening cardio polega na tym że cwiczac pracuje Twoje cale cialo, a nie np tylko jedna partia jak nogi czy pupa.
Popatrz sobie trenig cardio z mel b on jest 15 minutowy, w tych ćwiczeniach co ona proponuje cale cialo jest aktywne no i o to chodzi. Ona ma tez zestawy 15 minutowe na brzuch, posladki, nogi. Jak poćwiczysz troche cardio to mozesz po nim cwiczyc wybrana partie ciala np brzuch, na drugi dzien np nogi.
Ja z ćwiczeniami z Nia zgubilam z ud 2 cm w ciagu 1.5 miesiaca bez zadnej diety[emoji5]
Wiec polecam. Ale mozesz popatrzeć tez np. cwiczenia Chodakowska, ja jej nie lubie bo mnie wkurza swoim gadaniem[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Wooow ..już nabrałam chęci skoro u Ci takie efekty w krótkim czasie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sama musze wrocic do ćwiczeń, na razie krece hula hop. Ale musze zaczac ćwiczyć na tyłek[emoji123][emoji106][emoji5]

Najlepiej tez zrezygnowac z pieczywa, to tez duzo daje. Ale ja tak uwielbiam swieze chrupiace buleczki[emoji23][emoji23]
Zamiast makaronow jedz tez duzo kaszy gryczanej, jaglanej.
No i najlepiej odstawic slodkie ale z tym to ciezko[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry