reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Rene super! Gratuluję determinacji! Boże aż znowu się boję co mnie czeka jak urodze. Oczyma wyobraźni już widzę wszystko co najgorsze. Nic to będzie wojna [emoji4]

Nuria pojechałam teraz po te karty i okazało się że zabawa trwała do końca kwietnia i że dzisiejsze zakupy już nie dostałam tylko te z smsa. Córcia się zalamala ale ja to chyba wolę Lidla...

Moje dziecko coś mnie dzisiaj strasznie maltretuje aż musiałam przystawać, o plecach nie wspomnę, zakupy ogarniam w 5 min i zdycham [emoji29]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Majka ja mam w domu ponad 20, siostra ma mi jeszcze dac, kolezanka ma odebrać dla mnie te 40 i ja na swoja karte jeszcze odbiore 40 wiec damy rade[emoji5] jeszcze kogos zgarne zeby mi dal te karty[emoji5]

Dzol trzymam kciuki aby sie udalo![emoji7][emoji8]

Rene i tak trzymaj! Niech sprzata![emoji5][emoji2]

A ja zrobilam sobie pazurki[emoji7]

1494264063-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka ja mam w domu ponad 20, siostra ma mi jeszcze dac, kolezanka ma odebrać dla mnie te 40 i ja na swoja karte jeszcze odbiore 40 wiec damy rade[emoji5] jeszcze kogos zgarne zeby mi dal te karty[emoji5]

Dzol trzymam kciuki aby sie udalo![emoji7][emoji8]

Rene i tak trzymaj! Niech sprzata![emoji5][emoji2]

A ja zrobilam sobie pazurki[emoji7]

1494264063-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
EEE znow inne [emoji41]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
 
Bum yhy[emoji23][emoji5]
Nawet nie wiem kiedy mi dzis dzien zlecial

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do dudka ogarnął syf i poszedł na kanapę do salonu zamykając za sobą drzwi [emoji23][emoji23]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rene ja bym chyba zacalowala Twoja corcie :) dziewczyny dziś mój syn w przedszkolu opowiedział na forum o swoim marzeniu "moim marzeniem jest mieć siostrę" :) serce mi scisnelo,klucha w gardle...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rene jaka z malej dluga kluska[emoji7][emoji7][emoji7]
No ciekawe co chcial tym pokazac ze zamknal za soba drzwi
Dorcia marzenie do spelnienia[emoji8]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rene ja bym chyba zacalowala Twoja corcie :) dziewczyny dziś mój syn w przedszkolu opowiedział na forum o swoim marzeniu "moim marzeniem jest mieć siostrę" :) serce mi scisnelo,klucha w gardle...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Jaki mądry i kochany

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rene jaka z malej dluga kluska[emoji7][emoji7][emoji7]
No ciekawe co chcial tym pokazac ze zamknal za soba drzwi
Dorcia marzenie do spelnienia[emoji8]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
A w dupie z nim . Może długa na zdjęciu choć M wysoki więc cholera wie , może i Amcia będzie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry