reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Mój szanowny mąż przekroczyl próg domu widząc wcześniej kuchnie ,nie przywitał się,wziął starszą córkę i wyszedł [emoji6]. Prawdopodobnie naprawić przebitą oponę. Ja burdelu nie rusze

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój szanowny mąż przekroczyl próg domu widząc wcześniej kuchnie ,nie przywitał się,wziął starszą córkę i wyszedł [emoji6]. Prawdopodobnie naprawić przebitą oponę. Ja burdelu nie rusze

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Pfff no wiecie co, oczywiście, ze nie ruszaj pod żadnym pozorem.
 
Mój szanowny mąż przekroczyl próg domu widząc wcześniej kuchnie ,nie przywitał się,wziął starszą córkę i wyszedł [emoji6]. Prawdopodobnie naprawić przebitą oponę. Ja burdelu nie rusze

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nawet miałam napisać ze może wziąć dziecko i wyjść np na noc do rodziców czy tam rodzeństwa ale nie daj się. Szkoda byś to później powtarza :*

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Luska nie wiem co doradzić. Ale z doświadczenia swoich znajomych co starali się parę lat w końcu doczekali potomstwa. Zresztą mój brat z żoną (oboje po28 lat) starają się też 4 lata. In vitro 4 próby i dalej dupa :(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego co ma byc to bedzie nie placze juz jak @ przychodzi
 
Luska no ja wiem, mowilas ze Twoj maz ma słabsza jakosc nasienia ale nie tragiczna. Ale skoro u Was juz byly 4 nieudane proby to moze naprawde warto pomyslec o nasieniu dawcy? Moze warto zaryzykowac? Moze akurat zaskoczy. Nie dowiesz sie jak nie spróbujesz.
Bede bardzo mocno trzymac kciuki za ta iui[emoji7][emoji8]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Nuria dawcy nie nawet nie biore tego pod uwage.
 
Czesc dziewczynki [emoji8]
Rene podziwiam za determinacje [emoji6] ja juz bym 20 razy kurze starte miala , taka walnieta jestem [emoji23]
Ja juz po ginie ( Nie wiem po co stary mial ze mna byc [emoji23]),w kazdym razie dzis 21 dc, gin stwiedzil ze po owu bo cos tam pływało. Jak teraz sie nie uda to w nast. cyklu clo (3-7 dc) i w 12 dc mam przyjechac na zastzyk na pekniecie. Kazal odstawic weglowodany, pic inofem 2xdziennie, euthyrox 50, encorton od poz. testu. Mowil ze po histeroskopii latwiej sie zachodzi bo jajniki sa "przeplukane". No to tyle. Moze bedzie cud i na urodziny wysikam 2 kreski [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A więc czas start. Od 18.45 sprząta zobaczymy ile mu zejdzie. Chciałam być do tego stopnia wredna ze dupek obudził mi wkladaniem naczyń do zmywarki Amelke. Powiedzieć że skoro nie umie Ciszej to wpierw niech ja uspokoi i dokończy co zaczął ...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry