reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Anula a mi sie kręcą od uszu w dol, tak wyglądają jak wyschną. Moze pianka je ugnieść powinnam albo jakims żelem.
1493099574-aaaaaa.jpeg



____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
No tobie fajnie się kręcą nie to co moje [emoji58]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Hejka

Arte- &&& za wizytę w czwartek niech się tam znajdzie dominujący :-)

Rene- zrób sobie taki :-), ja tez muszę pomyśleć o zrobieniu paznokci , bo przy tym małym ssaku czasu brak na malowanie

Agnesis - głupi test !!! Ale dobrze ze tych plamien nie masz , ładne masz włosy :-)

Ja to mam rzadkie włosy i myje rano , jak myje wieczorem to już są oklapłe

U mnie dziś słoneczko wiec planuje spacer taki dłuższy ... się okaże


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam się!

Z migrena! Złapało mnie po pobraniu krwi i trzyma. Ciśnienie 110/79 wydaje się spoko i 92 puls w spoczynku. Wzięłam proszki i leżę... A niedługo do pracy :-(

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
Agnesis buuu nie lubię nooo [emoji48][emoji48] ale jest nadzieja na następny cykl ! [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t0d [emoji272]
 
Hejka:-)
Miałam od 4 rano UWAGA....aż 4 skurcze ha ha ha ha. Bolało jak cholera, a potem zasnęłam i obudziłam się o 7.45 i pognałam do lab:-) w drodze powrotnej spotkałam się z koleżanką i powiedziała, że nic mi brzuch nie opadł i latam jak fryga więc jeszcze mi na spokojnie daje 2 tygodnie w ciąży...już nie wiem czy śmiać się czy płakać:-)

W rossie dorwałam bazę pod makijaż tą różową z perełkami. Nigdy nie używałam więc zobaczymy:-)

Anula oj trochę cie te badania kosztowały:-/ ja też włosy zawsze myje wieczorem. W ciąży mi się takie grube zrobiły że szok i może mi 10 na dzień wypadnie tylko..

Agnesis moje włosy są identyczne:-) takie same mam fale ale nie cierpię tego. Wolę mieć proste.

Stokrotenka ja też nie mam pomysłu jakby te kubki myć...ale widocznie ktoś tego używa:-/ ja bym nie mogła chyba.

Wonder jak tam u ciebie?

Nati u mnie też piękna pogoda. Korzystaj ze słoneczka, niech Adaś się dotlenia bo znowu ma padać od jutra.

Arte współczuję migreny:-/ mam nadzieję, że ci przejdzie szybko bo w pracy się umęczysz bardzo. Oby w czwartek już był piękny pęcherzyk z dorodnym jajkiem w środku :-)
 
Hejka:-)
Miałam od 4 rano UWAGA....aż 4 skurcze ha ha ha ha. Bolało jak cholera, a potem zasnęłam i obudziłam się o 7.45 i pognałam do lab:-) w drodze powrotnej spotkałam się z koleżanką i powiedziała, że nic mi brzuch nie opadł i latam jak fryga więc jeszcze mi na spokojnie daje 2 tygodnie w ciąży...już nie wiem czy śmiać się czy płakać:-)

W rossie dorwałam bazę pod makijaż tą różową z perełkami. Nigdy nie używałam więc zobaczymy:-)

Anula oj trochę cie te badania kosztowały:-/ ja też włosy zawsze myje wieczorem. W ciąży mi się takie grube zrobiły że szok i może mi 10 na dzień wypadnie tylko..

Agnesis moje włosy są identyczne:-) takie same mam fale ale nie cierpię tego. Wolę mieć proste.

Stokrotenka ja też nie mam pomysłu jakby te kubki myć...ale widocznie ktoś tego używa:-/ ja bym nie mogła chyba.

Wonder jak tam u ciebie?

Nati u mnie też piękna pogoda. Korzystaj ze słoneczka, niech Adaś się dotlenia bo znowu ma padać od jutra.
Mojej siostrze ani razu brzuh w ciąży nie opadł...

Zjadlam śniadanie i spac mi sie chce .. Najważniejsze, ze gardziel juz prawie nie boli a katar sie kończy [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t0d [emoji272]
 
Na chwilę obecną nic z tym zrobić nie mogę - muszę się przemęczyć :/

Co Wy na ten wózek powiecie ?
541321e64ef196060d8ef92ec4b9
Kupujesz nowy? [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t0d [emoji272]
 
Bum ja brzuch miałam całą ciążę dość nisko więc się nie spodziewam, że mi jeszcze bardziej opadnie bo mały i tak już od 36 tc ma główke bardzo nisko. Może po prostu przywali 60 cm długości i dlatego ten tyłek jego mam pod żebrami . W końcu ja mam 176cm a D 192cm.
 
reklama
Bum ja brzuch miałam całą ciążę dość nisko więc się nie spodziewam, że mi jeszcze bardziej opadnie bo mały i tak już od 36 tc ma główke bardzo nisko. Może po prostu przywali 60 cm długości i dlatego ten tyłek jego mam pod żebrami . W końcu ja mam 176cm a D 192cm.
Może byc taki długi [emoji6] a powiedz kiedy masz wizytę?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t0d [emoji272]
 
Do góry