reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Jak mi zaraz nie chluśnie to zrobie. Ale już czuje @. Boli mnie brzuch i plecy. I pewnie ta migrena to tez przepowiednia @. Wiec jak sikne to czysto formalnie. Liczę na kolejny cykl z clo [emoji12]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Oby jednak nie przyszła wredota [emoji48][emoji48] ale jak cos cykl z CLO bede trzymac kciuki [emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t6d [emoji272]
 
W naturze jest teraz w promocji za 10.99 super odzywka do wlosow litrowa, bardzo dobra i wydajna[emoji106][emoji5] a jak pachnie[emoji7]
1493045722-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam aloe i bananowa uwielbiam je
 
Agnes współczuję migreny... ja też spalam 2h i już Ogarnięta idę spać dalej ..a sny to mam tak pogiete że aż sama się siebie boję [emoji23]
SIURNIJ SIURNIJ ![emoji109][emoji109]

Nuria a ja mam 03 i 04 ,bez lajtowy i bez [emoji41]
I jeszcze takie -ten z pompka fajnie kryje nawet... no i do tego tona sypkich ale teraz fajny wciagnelam i jestem zadowolona ....
13f737356edb345446a78f3413ebaafe.jpg
d5aad83ebe4a19cb654564cb32a7a054.jpg
ff1da7953e68bf27ab0a3bdd3d32f54f.jpg


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Witam jestem tu nowa i chciałam sie podzielic z wami moja historią. W listopadzie zaczęlismsy sie starac o malenstwo niestety do tej pory nic z tego nie wyszło doktor zalecił histeroskopie, która miała pomoóc niestety nadal nic z tego. Lekarz dał mi 2 miesiace i powiedział ze jak sie nie uda bedzie mi robił laparoskopie. Stwierdzono u mnie nawracające torbiele ale doktor twierdzi, że nie jest to przeszkodą w zajściu w ciąże ... niestety nadal nic. Robie testy owulacyjne wychodzi owulacja i nic.
 
reklama
Ja chyba już za stara na takie wynalazki, nie przemawia do mnie taka paranina ale słyszałam że kobiety sobie chwalą. Zostanę przy tamponach a przez dwa dni dodatkowo zabezpieczam się podpaską.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ten kubeczek też nie dla mnie
.. nawet nie mam w planie próbować [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry