reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Agnes jak matka polka mówi to się nie sprzeciwiaj bo zobaczysz [emoji23]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Ok Ok już nic nie mowię [emoji38]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Kurcze Nessi 11tc na prenatalne to ciut szybko.
Agnesis ona nie wypije ani nie zje nic co jest nie dobre. Już raz z nią leżałam w szpitalu. Przy jej wadze szybko się odwadnia. O 12.00 jadę po elektrolity tylko oby je wypiła. No i modlę się żeby to było tylko jej zatrucie żołądkowe [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze Nessi 11tc na prenatalne to ciut szybko.
Agnesis ona nie wypije ani nie zje nic co jest nie dobre. Już raz z nią leżałam w szpitalu. Przy jej wadze szybko się odwadnia. O 12.00 jadę po elektrolity tylko oby je wypiła. No i modlę się żeby to było tylko jej zatrucie żołądkowe [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
To jedyny termin jaki udało się wolny załatwić ...
Wedle OM będzie 12+1
 
Jeszcze jedna inhalacja i jadę młodego odebrać od cioci [emoji6]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
W ogóle witam [emoji16]
Od rana nie rozstaje sie z inhalatorem, chyba idzie na oskrzela, kaszel przypomina erupcje wulkanu. Jeśli nie bedzie poprawy to już tylko lekarz mi zostanie [emoji855][emoji19]
A spałam z rolka papieru toaletowego, bo chusteczki za szybko sie skończyły [emoji23]

_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
Bidulo
ZDROWKA [emoji8]

A tak ogolem dobry dzien [emoji14]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi,ja tez juz bym chciala.znac plec bombelkow :)

Kuzwa,zeby mi sie chcialo jak mi sie nie chce.
Dzis wstalam lewa noga i tak sobie mysle ze chyba zaraz wskocze do lozka,ale najpierw wypije kawke.

Majka zdrówka dla coruni ;)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nessi,ja tez juz bym chciala.znac plec bombelkow :)

Kuzwa,zeby mi sie chcialo jak mi sie nie chce.
Dzis wstalam lewa noga i tak sobie mysle ze chyba zaraz wskocze do lozka,ale najpierw wypije kawke.

Majka zdrówka dla coruni ;)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Będą 2 dziewczynki [emoji39] nie inaczej [emoji6]


Agnes bo ty się nasiorbasz tych oparów to dziecko zgubisz jeszcze po drodze [emoji23]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Do góry