reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Majka nooo Agnes ma rację
..wczoraj błogie lenistwo dzień cały A dziś wstawalo się okrutnie ... no ale cóż dam jakoś radę:)

Podobno poniedziałek to dzień planowania hehe jakie plany na ten tydzień?

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
reklama
Jak sie rozbudze to moze cos zaplanuje. Tyle ze z moich planów zawsze guzik wychodzi [emoji1]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Agnes a to cie bierze...nie daj się .. dobrze ze ja z tych nie chorujacych ... no ale pogoda nie sprzyja ... chcę wiosnę może by tak przyspieszyć to jakos

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Witam z rana ...
Zaczynam 12 tydzień bez dolegliwości ...cycki nie bolą, mdłości brak ...hmmm ...attachFull796119 Od wczoraj w sumie.
No nic to ...jutro zobaczymy na prenatalnych.

Anula jak tam się czujesz ?
 
Anula ja nie mam pojęcia skąd to mam. Ubieram sie ciepło, do kościoła nie chodze, pewnie w markecie ktoś na mnie kichnął [emoji1] teraz tylko wymieniam maska, ustnik i tak na zmiany. Dolewam soli i wciagam pare wodna. Moze jakas fazę po tym bede miała [emoji23]



_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Ness to znaczy że dobrze jest i będzie już milutko do końca ;)
Ciekawe czy na prenatalnych wstępnie udaloby się płeć dzieciaków ustalić [emoji39]

A czuje się nawet nawet.. staram się nie słuchać ciała [emoji23]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
No mi syn kupił kubek z napisem "za dużo poniedziałków a za mało kawy" [emoji3] a teraz stwierdził że woli jak nie pracuje bo jest szybciej obiad [emoji23]
Jeśli chodzi o plany to wstałam o 6.00 sprzątać żygowinki córki więc na dziś chyba nic nie zaplanuje a miało być kino. Mam smecte pomarańczowo waniliową a ona nie chce jej wypić [emoji21]. Czwartek dentysta a piątek glukoza z obciążeniem.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ness to znaczy że dobrze jest i będzie już milutko do końca ;)
Ciekawe czy na prenatalnych wstępnie udaloby się płeć dzieciaków ustalić [emoji39]

A czuje się nawet nawet.. staram się nie słuchać ciała [emoji23]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
Nie uda się bo dzieciaki młodsze ... będą w 11 tygodniu dopiero a to chyba stanowczo za wcześnie ...

Agnesis ...zdrowia. Osłabienie organizmu na początku ciąży to norma :p
 
Uuu Majka, ciekawe czy to zatrucie czy jakieś choróbsko [emoji53]
Moj dziec to lekoman wiec zawsze wszystko wypije i połknie co mu dam [emoji12]
Nessi bo beta już nie przyrasta tak szybko, to i dolegliwości nie męczą. Czekamy jutro na zdjecia bąbelków [emoji16]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Nie uda się bo dzieciaki młodsze ... będą w 11 tygodniu dopiero a to chyba stanowczo za wcześnie ...

Agnesis ...zdrowia. Osłabienie organizmu na początku ciąży to norma :p

[emoji23][emoji23][emoji23]
Jakiej ciazy? Ja nic nie wiem [emoji12]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Do góry