reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Nessi a jakie te krówki? Jakiejś konkretnej firmy? Bo za cholerę nie wiem jakie sa miękkie i ciągnące [emoji12]


___________________________
Szczęście nie jest sprawą magii, lecz wiary.
 
Chyba te podłużne biedronkowe by się nadały [emoji23][emoji23]

wff2krhmvaem9yip.png
 
aktualizacja :rofl2::rofl:

tttttttttttttttt.jpg
ffffffffffffffffffffffffffffff.jpg
nnnnnnnnnn.jpg
 

Załączniki

  • tttttttttttttttt.jpg
    tttttttttttttttt.jpg
    89 KB · Wyświetleń: 232
  • ffffffffffffffffffffffffffffff.jpg
    ffffffffffffffffffffffffffffff.jpg
    94,3 KB · Wyświetleń: 226
  • nnnnnnnnnn.jpg
    nnnnnnnnnn.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 227
Mdłości mi w końcu dzis przeszły, wiec sie mogę napić [emoji12]
Kupie jakieś krówki i posprawdzam, które sie nadadzą [emoji6]
A macie jeszcze jakieś sprawdzone przepisy na jakieś łatwe rogaliki, babeczki czy cos w tym stylu [emoji38][emoji38][emoji38] ??


___________________________
Szczęście nie jest sprawą magii, lecz wiary.
 
Produkcja filcowych czapeczek rozpoczęta [emoji12] [emoji23] [emoji7] [emoji7] [emoji318] [emoji318] [emoji318] [emoji318]
1479325657115.jpg


Chyba odkryłam swoje nowe powołanie

...czekanie na coś co i tak się nie wydarzy zawsze boli...
 

Załączniki

  • 1479325657115.jpg
    1479325657115.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 211
Agnesis na rogaliki to nie ale w ten weekend mam zamiar robic pierniczki zeby do swiat zdazyly zmieknac [emoji6]
Rok temu robilam miesiac szybciej, wsadzilam do puszek ze skorkami od jablek i jak na swieta byly juz mieciutkie to postaly 1 dzien [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzol ja chce cos do szkoły zrobic, jakies rogaliki, moze z ciasta francuskiego spróbuje, choć nigdy nie robiłam [emoji28]
Artemida fajne te ozdoby, ja niestety nie mam cierpliwości do takich rzeczy, a każde zajęcie dobre [emoji6]


___________________________
Szczęście nie jest sprawą magii, lecz wiary.
 
Do góry