reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Ness no no [emoji38] w końcu konkret [emoji5] .. idę z tobą łeb w łeb z tym ze ja bez testów i żadnych innych ..
Zsynchronizowałyśmy się jak trzeba :D

carmen super legowisko dla fajowego pieska. Ty dopiero 4-cykl się starasz a co ja mam powiedzieć. Chyba ja tu zostanę weteranką grupy. Oby nie bo moja cierpliwość się kończy.
Nessi super,że cykl Ci się unormował, teraz to tylko działać. Mój m stwierdził, że ten weekend odpocznie sobie od sexu po ostatnim maratonie.
xbum jak tam Twoja temp.?
emsi tak myślałam, że już można kogoś przyjąć na zastępstwo, ja tak kiedyś zostałam przyjęta w szkole, jako nauczyciel.


Miło Cię tu widzieć :) I facetowi się nie dziwię ...u Nas będzie to samo w przyszłym tygodniu :)
Bum - a luknij na te wykresiki :
Link do: Cykl kobiety - temperatura - Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny
Link do: wykresy nietypowe
 
Ile cyki by sie człowiek nie starał, to zawsze najgorsze sa chwile kiedy znow @ przychodzi ;) ja już nie liczę cykli sprzed poronienia, bo załamać sie mozna [emoji55]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Mania , w zeszłym cyklu mialam takie dziwne klucia przez 1 dzień , 2 razy dosc mocne , ze mnie zgielo w pol normalnie w okolicach nawet nie wiem czego pod spojeniem lonowym tak po srodku od strony pachwiny , bardzo bolalo , ale na drugi dzien byla cisza...
A teraz zakulo mnie podobnie trzymie z 15sekund i puściło , na razie raz i po drugiej stronie [emoji52]
Wtedy wiem , ze bylo to po owu ale nie wiem w ktorym dc...
P sie wtedy bardzo wystraszyl bo ja az plakalam i teraz mi truje glowe o lekarzu....

Carmen jaki ciulalala hahaha prawie jak gryzon [emoji38][emoji23]
Ogolnie to tylko boli mocniej jak zaczyna kluc , jak puszcza to jest ok , wiec ino podloge zetre i sie klade w wyrko [emoji5]

wff2krhmvaem9yip.png
Bum tez miałam w poprzednim cyklu takie klucia. Tez płakałam z bólu byłam u lekarza i on powiedział ze wszystko jest dobrze nie widzi powodu do niepokoju. Czasem aż pachwiny bolą po jajeczkowaniu.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
kacha , carmen szału nie , ma ... Mam nadzieję , że@ przyjdzie w pore ...
1477033420083.png


wff2krhmvaem9yip.png
 

Załączniki

  • 1477033420083.png
    1477033420083.png
    52,2 KB · Wyświetleń: 208
I naprodukowalam i wcisnelam
co nie trzeba .... szlak

Carmen piesio fajny,do torebki [emoji38] w sam raz .... śpi w budce ?mój to kanapowiec,wstyd się przyznać ... a co to za specyfik ?na receptę ?

Hajmal stres nie wplywa na nas dobrze wiadomo a przy tym blokada siedzi w głowie ... postaraj się może wyloozowac ,zrób coś dla siebie - kosmetyczka,książka etc ...

Bum znam przypadek co to osobiście wiozlam łaskę na pogotowie bo ja tak bolalo-diagnoza owulacja ... raz to ja pogotowie zabrało z pracy nawet .... kumpela cierpi tak ze aż ja kręgosłup i nerki bolą a z majciochów wyskakuje " płodny flaber " ... jedna czuje ,inna nie ...

no i na tym kończę bo nie pamiętam komu co ...
 
Ostatnia edycja:
Bum fale dunaju [emoji52] ale są to nie wielkie wzloty i upadki ,na granicy " błędu" ,dupka juz bierzesz ? śluz widziała płodny ?
Biorę 6 dzień , śluz płodny , płodny to widziałam koło16 , ale minimalnie , a taką wode to mam ciągle ostatnio [emoji52]
Mogłoby sie nawet nie udać , ino niech @ przyjdzie planowo...

wff2krhmvaem9yip.png
 
Biorę 6 dzień , śluz płodny , płodny to widziałam koło16 , ale minimalnie , a taką wode to mam ciągle ostatnio [emoji52]
Mogłoby sie nawet nie udać , ino niech @ przyjdzie planowo...

wff2krhmvaem9yip.png
no zobaczymy,jest szansa zawsze,organizm ludzki to zagadka ... a swoją drogą to czytałam swego czasu ze dupek nie hamuje ovu bo jest syntetyczny luteina zaś nie i ona blokuje ovu ... wiec uszy do góry ... a wahania nastrojów to przez pogodę ....[emoji38]
 
reklama
Do góry