reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Carmen pokaż psiaka a nie jakieś wlochanki pokazujesz haha [emoji38] a fajna , fajna superowa [emoji106]
Musieliśmy post w tym samym czasie napisać [emoji5]

wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Dziewczyny pamiętacie o tych kluciach co Wam pisalam w zeszlym cyklu?
Przed chwila znow mnie zakulo , po drugiej stronie , na razie tylko 1 ale tez boleśnie , kuzwa P mi znow marudzi , ze mam isc z tym do lekarza ...

wff2krhmvaem9yip.png
 
IMG_20161020_225810.jpeg

Pies troche wystraszony [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] zawsze sie boi ale ciul wie czego[emoji23] chyba ta rasa juz tak ma

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 

Załączniki

  • IMG_20161020_225810.jpeg
    IMG_20161020_225810.jpeg
    42,6 KB · Wyświetleń: 234
Ja pamietam jak pisalas.
Moze tym razem faktycznie cos sie dzieje. Mniejmy nadzieje ze to na ciaze a nic powaznego.
Moze wez juz cos za wczasu jak cie boli. Oczywiscie dla kobiet w ciazy jak co

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Mania , w zeszłym cyklu mialam takie dziwne klucia przez 1 dzień , 2 razy dosc mocne , ze mnie zgielo w pol normalnie w okolicach nawet nie wiem czego pod spojeniem lonowym tak po srodku od strony pachwiny , bardzo bolalo , ale na drugi dzien byla cisza...
A teraz zakulo mnie podobnie trzymie z 15sekund i puściło , na razie raz i po drugiej stronie [emoji52]
Wtedy wiem , ze bylo to po owu ale nie wiem w ktorym dc...
P sie wtedy bardzo wystraszyl bo ja az plakalam i teraz mi truje glowe o lekarzu....

Carmen jaki ciulalala hahaha prawie jak gryzon [emoji38][emoji23]
Ogolnie to tylko boli mocniej jak zaczyna kluc , jak puszcza to jest ok , wiec ino podloge zetre i sie klade w wyrko [emoji5]

wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Do góry