reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

No rozumiem Cię doskonale, czesem ciężko wykrzesać optymizm
Ale próbować musicie, bez tego nie ma nawet cienia nadziei na powodzenie
Powtarzam sobie to co miesiąc od stycznia mniej więcej
Ja z córka tez zaszłam w styczniu, licze tez na zimowe miesiące

Ja pewnie też będę miała doła w niedziele bo brzuch zaczyna pobolewac okresowo

Napisane na HTC Desire 510 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dla mnie też za pierwszym razem październik był szczęśliwy, może sie łudze ale cały czas mam nadzieje że teraz też sie w październiku się uda i bedzie dobrze
 
Dla mnie też za pierwszym razem październik był szczęśliwy, może sie łudze ale cały czas mam nadzieje że teraz też sie w październiku się uda i bedzie dobrze
Nie łudź się Kochana.Po prostu miej nadzieje.
Troche to milsze uczucie niż złudzenia [emoji12]
Môwią że nadzieja matką głupich ale każdą matkę trzeba szanować.
No i łatwiej walczyć z przeciwnościami z nadzieją w sercu. [emoji4]

Napisane na HTC Desire 510 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szyjka wysoko, otwarta wiec owu bedzie ! [emoji6]
Trzeba działać , ale najpierw to filma z P sobie obejrzymy i mam piwko leszka mojito [emoji38]


wff2krhmvaem9yip.png
 
Ostatnia edycja:
Mania oook to ty , sie do Nessi nadajesz , ona też uwielbia karmi [emoji38] będę sie upijac 2% [emoji23]
A ile masz dpo?


wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Do góry