reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

lavazza no ale jest , sprawdzimy jutro [emoji6] [emoji110][emoji110]

A ja mam sluz ale jakiś dziwny , pierwszy raz mam taki , ze jest przezroczysty jak białko jaja , aleeee nie rozciagliwy mega tylko taki bardziej klejacy [emoji50]

wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
lavazza no ale jest , sprawdzimy jutro [emoji6] [emoji110][emoji110]

A ja mam sluz ale jakiś dziwny , pierwszy raz mam taki , ze jest przezroczysty jak białko jaja , aleeee nie rozciagliwy mega tylko taki bardziej klejacy [emoji50]

wff2krhmvaem9yip.png
Lavazza też trzymam kciuki

BUM u mnie tak sie zaczyna okres najbardziej płodny, potem śluz jest śliski i rozciągliwy a w czasie owulacji czy tez tuz po jest bardziej wodnisty


Sorki za takie szczegoły ale być może to Ci jakoś pomoże [emoji4]

Napisane na HTC Desire 510 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mania no ja mam takiego klejacego troszkę ale mokro więcej , obejrzymy jutro [emoji5]
I jajnik mnie cos kluje , wiec jest nadzieja [emoji6]

wff2krhmvaem9yip.png
 
anula a nic slimaczku [emoji222] no będzie , będzie hehe od tego cyklu co drugi dzień więc nawet bardziej z przyjemności niż z obowiązku [emoji14]

wff2krhmvaem9yip.png
 
No to działajcie działajcie [emoji106]
Trzymam kciuki za owocne działania [emoji4]

Mnie zawsze mocno kłuje tuż przed owulacją i w trakcie więc pewnie coś się u Ciebie dzieje

Napisane na HTC Desire 510 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mania po 10 miesiącach rozczarowań nie wiem czy umie myśleć , że się uda hehe [emoji5]
Choć tak jak pisałas kiedyś napewno się uda ino kiedy ...

W ogole tak ostatnio przegladalam papiery to pierwsze poronienia w grudniu , drugie poronienie w październiku z mała zaszlam styczniu , chyba okres zimowy jest dla mnie odpowiedni na zajscie w ciaze hmm...

wff2krhmvaem9yip.png
 
Do góry