reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

agnesis czyli dzis lub jutro owu wychodzi na to [emoji4] to super , ze podzialaliscie jest szansa [emoji6]

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
reklama
Niestety ja chomika tez nie kupiłabym z hodowli, psa tez nie :) wole wziąć psa ze schronu. Nie potrzebuje rasowego z nazwa dłużą niż moje własne nazwisko. Ale jeśli ktoś marzy o rasowym psie to oczywiście tylko hodowla, żeby mieć pewność, ze ktoś się na krzywdzie zwierząt nie dorabia ;)

Bum oby w ogóle była ta owu [emoji50]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
agnesis odnosnie porownania pies a chomik dla mnie to dwa duze swiaty , wiec juz sie o tym nie wypowiadam [emoji4]

A owu będzie musi no ! [emoji6]


wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Nessi brak mi Ciebie [emoji169][emoji182]

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Bum no ja właśnie o tym mowię, ze jak ktoś chce rasowego psa czy kota to tylko z hodowli. Ale, ze dla mnie rasowy być nie musi to wolałabym dać szczęście jakiemuś porzuconemu ;)
A chomik, to dla mnie tylko chomik ;)
Nessi oczyszcza umysł. Mi tez by się chyba przydało :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dodam tylko, ze chomik boi sie i cierpi bo to zywe zwierzatko.
Bardzo mi przykro i smutno, ze chomika potrzeby uwazasz za malo istotne w stosunku do kotow czy psa. Chomik nie jest gorszy od psa, jest inny i tyle. Biorac pod dach stworzonko jest sie za niego w 100% odpowiedzialnym a ono wyboru nie ma, nie poskarzy sie, ale jak juz pisalam, to Twoje sumienie.
W sumie to sie okropnie zawiodlam bo nie spodziewalam sie, ze osoba deklarujaca ogormna potrzebe przelania milosci na drugie dziecko, majaca adoptowane zwierzeta bedzie chciala brac kolejne niezapewniajac mu chociazby odpowiedniej klatki. Nie rozumiem podwojnych standardow w opiece nad SWOIMI zwierzetami/czlonkami rodziny.
Cholernie mi smutno z tego powodu.
Powiedzialam co mi lezalo na serduchu :(
Zegnam sie bo to co piszecie "to tylko chomik" zlamalo mi serce. Nie moge sie pogodzic z tym co piszecie jednoczesnie piszac ile to w Was jest milosci do rozdania :(





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
agnesis dokladnie lepiej dac takiemu chomikowi domek chociaż mały ( mysl klatka ) , ale swoj wlasny i kochany niż by mial siedziec na kupie z innymi w zoologu [emoji4]
Dlatego na pewno jak będziemy kupowac malej chomiczka to takiego właśnie [emoji6]

Tak wiem hehe , Nessi odpoczywa od nas troszkę , ale mam nadzieję , ze jak odpocznievto szybciutko wróci nasza mamuska [emoji171]

Kazdej by sie przydalo takiego spokoju troszkę od tego forum ! Ale ja niestety nie umiem nie wejść tu , to jest jakieś uzależnienie [emoji33]

Choć będzie smutno jak ty tez pojdziesz , aleee na razie mam nadzieję , ze jeszcze o tym az tak nie myslisz [emoji8]



wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Paraplu ty tez troszke pomysl , niech stado innych gnije w zoologu i kto tu serca nie ma.
Koniec tematu juz napisalam a ty dalej dreczysz nie dosc ze tu to i na priva.
Wyrazislismy swoje zdania i koniec .

I kupie ta mala klatke , chomika za 6 zeta i bedzie kuzde mial sie zle u mnie !
A jak kupie to sie tu jeszcze pochwale.
Zdenerwowalas mnie .

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
A ja mam psiaka i dwie papuzki nierozlaczki [emoji39][emoji39][emoji39][emoji39]
Byly tez kroliki ale dalam takiemu malzenstwu wiec sie nimi dobrze zajeli... Ja bym mogla mniec caly zwierzyniec,ale Moj maz nie lubi zoo w domu hehe

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Carmen jeszcze sie nam tu nimi nie pochwalilas na co czekasz ? [emoji14]

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Do góry