reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

wiecie co? zbaraniałam już totalnie :/ zrobiłam dziś test owu i obie kreski są tak samo mocne, jednak śluzu już nie ma. Może miałam owu wcześniej niż przewidywałam, albo jest dziś lub jutro :D, no cyrk na kólkach
 
reklama
Jedna dziewczyna gdzieś tutaj pisała że według testów była już parę dni po owulacji a za usg wyszło że pęcherzyk jeszcze nie jest pęknięty. Zasmuciło mnie to niesamowicie bo myślałam że dzięki tym testom będę miała pewność i odszyfruję moje cykle.
 
Hey dziewczyny ja dzis zabiegana od samego rana, szalu dostane bo do 20-go mamy zdac to tutaj stare mieszkanie,a roboty ciagle wpip. Nie dosc ze tu trzeba pomalowac ogarnac,to tymbardziej na nowym.i tak wkolko....
Czytalam na forum staraczek ze na wyregulowanie okresu jest dobra herbatka z kwiatu czarnej malwy....tez dokupie hehe.bede juz za wczasu pila i sie regulowala [emoji16][emoji16]
A jutro ide kupic Inofolic wiec bede go pila i mam nadzieje,ze zdziala CUDA [emoji7][emoji23]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Właśnie leciałam jak poparzona po podpaski, w domu ani jednej, a tu tak bez ostrzeżenia, moja suka cieczke dostała. Myślałam, że jakaś bezplodna jest czy coś, bo wcześniej co pół roku miała, a teraz półtora roku przerwy i bum :)
 
Pyszne sa :p



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No dobra, dla każdego co innego :)

Hey dziewczyny ja dzis zabiegana od samego rana, szalu dostane bo do 20-go mamy zdac to tutaj stare mieszkanie,a roboty ciagle wpip. Nie dosc ze tu trzeba pomalowac ogarnac,to tymbardziej na nowym.i tak wkolko....
Czytalam na forum staraczek ze na wyregulowanie okresu jest dobra herbatka z kwiatu czarnej malwy....tez dokupie hehe.bede juz za wczasu pila i sie regulowala [emoji16][emoji16]
A jutro ide kupic Inofolic wiec bede go pila i mam nadzieje,ze zdziala CUDA [emoji7][emoji23]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk

Do póki okres się nie spóźnia, to ja bym tej malwy nie piła. Chyba, że Ci się spóźniają dużo miesiączki.
 
teczowa poka tego testa !
A moze to ciąża [emoji7]

agnesis czytam i czytam i myslalam , ze ciebie @ odwiedzila haha [emoji23] dobrze , ze to psiak !

A u mnie nie wiem o co kaman , zaliczyłam sobie drzemke 15 min wstaje i czuje cos mokro w majtch a tu jakies kule zbitego sluzu co to ?! Sexow nie było ostatnio... [emoji19]


wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Agnesis tak wyczytalam o tej malwie,ale jak sie beda spoznial to i pewnie bede se pila [emoji39][emoji39]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Bylam w przydomowej aptece i kobieta sie zlitowala nade mna i mi dala opakowanie clo. Teraz misja zdobycia recepty [emoji23][emoji23][emoji23] majka ja moge Ci polecic gina ale bylam u niego 1 raz dopiero. Wizyte szybko bedziesz miec bo koszt od 130 do 180. Ja kiedys mialam godzine wizyty 22.30 ale podziekowalam. Rozumiem ze jestes z gda?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzol drogiego masz tego gina [emoji44]
A za monit ile cie kasuje ?

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Do góry