reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Mój K to ''człowiek orkiestra'' dużo ma na głowie, ale i pensji można mu pozazdrościć :] Nie dogonię go nawet na 10 etatów :/ No 10 to może przesada .. ale wkurza mnie to, że tyle lat poświęciłam na naukę i (__)___) z tego mam :D

Widzę, nowe staraczki - Witajcie!
Majkę znam z innego wątki :)
 
reklama
Nessi, jak facet obrotny to ma no i to sie ceni. Grunt żeby nie odbywało się to kosztem jego zdrowia i rodziny. Znam takiego co żeby się wybudować w tygodniu zasuwa A w weekendy kelneruje. Także można powiedzieć ze pracuje 24/7. Podejrzewam ze dzieci taty nie wpisują zbyt często.
 
Nessi ooo jest kochana [emoji8]
powiedz mi pojswil mi sie taki sluz jak ze zdj 1go co ponoc jest taka szyjka za 2 dni @.
Mozliwe ze ten sluz sie pojswil taki mętny, rozciagliwy...?
To tylko twojemu pozazdroscic [emoji3]

karola ile ty tych wesel w ciazy zaliczysz [emoji4]


wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Nessi, jak facet obrotny to ma no i to sie ceni. Grunt żeby nie odbywało się to kosztem jego zdrowia i rodziny. Znam takiego co żeby się wybudować w tygodniu zasuwa A w weekendy kelneruje. Także można powiedzieć ze pracuje 24/7. Podejrzewam ze dzieci taty nie wpisują zbyt często.
Nie, aż tak źle nie ma -ale praca świątek, piątek i niedziela. (od 4 rano do 14:00) czasem krócej ..
Wkurza mnie to tylko, że pensje mężczyzn z założenia są wyższe :] Gdybym robiła to samo - może bym dostała 1/3 tego ...
 
Nie, aż tak źle nie ma -ale praca świątek, piątek i niedziela. (od 4 rano do 14:00) czasem krócej ..
Wkurza mnie to tylko, że pensje mężczyzn z założenia są wyższe :] Gdybym robiła to samo - może bym dostała 1/3 tego ...
To jest tak zwane w dzisiejszych czasach "rownouprawnienie". Szkoda się denerwowac.

Bum, ostatnie nam zostalo. NARESZCIE.. Jak ostatnio liczyliśmy to w ciągu 6 lat obeszlismy 13 wesel i nic nie zapowiada ich końca. W przyszłym roku znowu dwa.
 
Bum, ja myślę, że miałaś teraz cykl bezowulacyjny jakby tak pomyśleć ...śluz o którym piszesz, powinien występować po miesiączce, a nie przed ...
Znalazłam coś takiego:
''Cykl bezowulacyjny zawiera tylko dwie pierwsze fazy. Taki cykl zwykle jest wydłużony do ponad 35 dni (licząc od pierwszego dnia jednej miesiączki do pierwszego dnia kolejnej), może nawet trwać około 180 dni. W niektórych przypadkach dochodzi do całkowitego zaniku miesiączkowania.''
 
Nessi ale moj ostatbi trwal 46 i owu była , wiem bo na monicie bylam.
A teraz nie mam pojecia czy cos bylo [emoji52]
Nic n9 czekam na ta lutke.
Ino ten sluz jest taki jak ze zdj pierwszego a tam pisze , ze pojawia sie na dwa dni przed @

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Nessi ale moj ostatbi trwal 46 i owu była , wiem bo na monicie bylam.
A teraz nie mam pojecia czy cos bylo [emoji52]
Nic n9 czekam na ta lutke.
Ino ten sluz jest taki jak ze zdj pierwszego a tam pisze , ze pojawia sie na dwa dni przed @

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
Przy długich cyklach jest większe prawdopodobieństwo cykli bezowulacyjnych ... sama nie wiem ... no obyś miała rację.
 
Tak czy siak mam nadzieje , ze jeszcze troche .

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
reklama
majka moje od stycznia bo tak sie staram :
33
36
34
38
39
46
a dzis 49 i cisza [emoji52]
Choc mam nadzieje , ze dostane dzis , jutro zaraz!
A bierzesz jakies wspomagacze ? Na nonitoring chodzisz ?


wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
No to tak jak mówiłam moje nie są jeszcze aż tak długie.
Biorę tylko pregnaker orginal, witaminki.
A do lekarza nie wiem kiedy się wybiorę. Mam opory ale przypuszczam że w akcie desperacji w końcu tam trafię ;)
 
Do góry