reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Majka a ty dlugo sie starasz ? Napisz cos o sobie [emoji4]

Karola czeny wypowiedzenie w ciazy? [emoji43]

Dziwny sluz dzis mam i nie wiem co to [emoji52]

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
To jest mój 8 cykl starań. Cykle mam nie regularne ale właśnie zamówiłam sobie testy owulacyjne i zobaczymy. To będzie nasz pierwszy tak obstawiony cykl jak oczywiście się zacznie.... :/
 
reklama
Dziewczyny praca skończona to lece do domu do mojego harpagana małego:) dziś miałam wolniejszy dzień więć próbuję ogarnąć wątek i mysli, ale dzis mi jakoś kiepsko wychodzi... niedawno dowiedziałam sie że ma się w rodzinie u nas urodzić maluch... no i cieszę sie i jakoś mi troche smutno... może nawet bardziej niż troche...
 
Majka wiem cos o nieregularnych cyklach [emoji20]
A dlugie masz bardzo?

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Dziewczyny praca skończona to lece do domu do mojego harpagana małego:) dziś miałam wolniejszy dzień więć próbuję ogarnąć wątek i mysli, ale dzis mi jakoś kiepsko wychodzi... niedawno dowiedziałam sie że ma się w rodzinie u nas urodzić maluch... no i cieszę sie i jakoś mi troche smutno... może nawet bardziej niż troche...
Nie pekaj, my niedlugo tez zajdziemy [emoji4][emoji4][emoji4][emoji8]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Obserwuje je dopiero od początku roku i miałam tak:
28
29
31
34
29
34
i dziś znów 34dc (i wcale nie powiedziane że jutro dostanę) więc aż tak długie nie są ale nie regularne, osiwieć można. I tydzień przed okresem zawsze plamię.
 
majka moje od stycznia bo tak sie staram :
33
36
34
38
39
46
a dzis 49 i cisza [emoji52]
Choc mam nadzieje , ze dostane dzis , jutro zaraz!
A bierzesz jakies wspomagacze ? Na nonitoring chodzisz ?



wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Karola pisalam czemu wypowiedzenie w ciazy ci dali?
Ja robie nalesniki dopiero , wpadasz? [emoji14]

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Bum, nie zauwazylam. Nie, nie, to nie jest wypowiedzenie. Dostałam tylko informacje ze w razie zwolnienia mój okres wypowiedzenia będzie trwał miesiąc. Mnie nie zwolnią bo by stracili tanią siłę roboczą która im wszystko im zrobi. Głupia byłam i pokazałam ze kumata to potem to wykorzystywali. Ja sama chce odejść po urlopie macierzyńskim.
 
karola no ja tez zle zrozumialam chyba [emoji4] no najgorzej tak , potem wykorzystuja na każdym kroku.
Moj P tak ma , pokazal ze szybko na swoim stanowisku , robi i od czasu do czasu pomoze innym , moze dluzej zostawać to teraz wszedzie cos robi [emoji57]

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
reklama
A mój M nie lepszy. Dobrze za tydzień nowa pracę zaczyna. Bardziej boje się piątku. Ma spotkanie klasowe z którego ma się urwać i spotkać ze starą ekipą z pracy. Takie pożegnanie. No a w sobotę idziemy na wesele.. Ja tego nie widze...
 
Do góry