reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
No lepiej wlej, zeby rano nie bylo niespodzianki :D a ja musze wyjsc jutro wczesniej rozgrzac auto, zeby szyba rozmarzla, bo psikanie spryskiwaczem niewiele dalo :p mam pecha co do tego samochodu, jeszcze to nie moj... i czekam na zdjecie z fotoradaru. Moje pierwsze bedzie :D
 
No lepiej wlej, zeby rano nie bylo niespodzianki :D a ja musze wyjsc jutro wczesniej rozgrzac auto, zeby szyba rozmarzla, bo psikanie spryskiwaczem niewiele dalo :p mam pecha co do tego samochodu, jeszcze to nie moj... i czekam na zdjecie z fotoradaru. Moje pierwsze bedzie :D
ja mialam juz auto podczas skrobania odpalone i ladnie szyba odtajala
 
Musze wstawac wczesniej teraz żeby samochod ogarniac :D
Rany, od rana siedzę w dymie tytoniowym, niedobrze mi, aż musialam wyjść sie przewietrzyc. I tak jest od kiedy tu pracuję :/
 
Ja bede w grudniu w Polsce to mam nadzieje ze doswiadcze tej zimy bo za nia tesknie :D Chociaz u nas tez od wczoraj 9 stopni!
Milego tygodnia wszystkim! :)
Adi kciuki wciaz zacisniete &&&
 
Kasiu obys trafila na piękną polską zimę :) Ja się boję, że będą święta bez śniegu a tego nie cierpię :(
Dzięki za kciuki, mnie się ciagle wydaje, ze to niemozliwe z tą ciążą. Mam wrazenie, ze miesiaczka mi sie zatrzymala, a to przeciez tez sie zdarza i moja kolezanka tak tez miała i brala Duphaston.
Lux, co Ty mowisz? Przeciez to wbrew normy :O Nie mozna pracowac w takich warunkach, musi byc 18 stopni i pracodawca powinien Wam to zapewnic.
 
reklama
Kasiu obys trafila na piękną polską zimę :) Ja się boję, że będą święta bez śniegu a tego nie cierpię :(
Dzięki za kciuki, mnie się ciagle wydaje, ze to niemozliwe z tą ciążą. Mam wrazenie, ze miesiaczka mi sie zatrzymala, a to przeciez tez sie zdarza i moja kolezanka tak tez miała i brala Duphaston.
Lux, co Ty mowisz? Przeciez to wbrew normy :O Nie mozna pracowac w takich warunkach, musi byc 18 stopni i pracodawca powinien Wam to zapewnic.
sklep nie ma grzejnikow, bo wynajmujacy ma to gdzies a szef nam zapewnia piecyki, ale wez to rozgrzej po wekendzie jak to blaszak
 
Do góry