reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Noelka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ja też się denerwowałam... eh i jeszcze miałam przygodę... bo przez położną pomyliłam szpitale... niby czytałam list ale jakoś uwagi nie zwróciłam... zachodzimy do szpitala a pani mówi to nie tu... a ten drugi jakieś pół godziny drogi... ale to było po południu i pani radiolog poczekała... jeszcze biegłam więc mały się ruszał jak szalony... eh wspomnienia... nie denerwuj się kochana :-) będzie dobrze :-) czekam na wieści :-)

Roxii jak samopoczucie?? uśmiechasz się jak pani doktor kazała?? odpoczywasz??
 
reklama
abed dziekuję, czuję się dobrze, odpoczywam, odpoczywam już mnie tyłek boli od siedzenia na sofie:-D i staram się byc pozytywnie nastawiona:tak:
 
Witam ja dziś z rańca samego wstałam i poleciałam na badania morfologii itd. Póki jestem w PL to korzystam..bo za 10 dni jadę już ehhh nie chce mi się...jeszcze dziś został okulista i wyniki badan ;) natomiast jutro ide buuu do dentysty :eek: a we środę do ginka na wizytę ;)
 
czesc dziewczyny. Tylko 3 dni mnie tu nie bylo a tyle sie wydarzylo, musialam nadrobic zaleglosci i poczytac Was troche...

Roxii, bardzo, bardzo sie ciesze, trzymam kciuki, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. Super ze sie usmiechasz i masz dobre nastawienie :)

Pam, Ty to masz ...nie zazdroszcze :( duzo zdrowka Ci zycze, ale widze ze Ty to twarda babka jestes ;)

tygryseczek, ja jak jestem w Pl to mam tak samo, przede wszystkim latam po lakarzach. Trzeba korzystac, tu tego nie mamy to musimy w pl nadrabiac ;) ale nie zapomnij tez odpoczac troszke ;)

abed, dzieki kochana za wsparcie , musze wierzyc ze sie uda...kiedys

Agitatka, tez dziekuje za cieple slowa :) Ja Tobie zycze milego odpoczynku w pl ;)

loczkis, przykro mi kochana, ale musimy wierzyc ze sie uda, wiem ze to trudne czasami... trzymam kciuki i tule mocno

U mnie chyba ok. @ pomalutku sie konczy, nowe staranka beda. Tylko wkurza mnie taka bezsilnosc, ze nic nie moge zrobic zeby sie udalo w koncu. Wczoraj w akcie desperacji poszperalam w necie i znalazlam mieszanki ziolowe o. grzegorza na plodnosc. Zadzwonilam do mamy i zlecilam jej zakup wszystkich tym ziol. Przysle mi je i bede mieszala i pila. Zobaczymy czy cos z tego wyjdzie. A tak apropos, czy ktoras z Was ma, badz miala jakies doswiadczenia z tymi ziolami? albo slyszala jakies opinie?
Jak to mowia tonacy brzytwy sie chwyta, wiec i ja probuje juz kazdej mozliwosci.
 
Ostatnia edycja:
edith słyszałam o tych ziółkach duzo dziewczyn je pije, ja myślę, że zaszkodzić nie zaszkodzą, a mogą pomóc, więc chyba warto spróbowac, nie masz nic do stracenia:tak:
tygryseczek a no tak niestety wygląda pobyt w Polsce kazdej z nas, lekarze, lekarz, lekarze:-p odpoczywaj i korzystaj z dobrodziejstw ojczyzny;-)
Pam co tam u Ciebie, jak się czujesz????
 
A zyje zyje dziekuje.... na uczelni siedze umieram z bolem glowy i proboje zaleglosci nadrobic. Poszlam do pielegniarki, mam goraczke 39stopni, wysypke tez juz na twarzy i ledwo gadam. Zapisala mnie na 1.30 do lekarza i on zdecyduje co ze mna zrobic, bo ona powiedziala ze skoro biore antybiotyki wysypka nie powinna sie powiekszac... Wiec moze mimo wszystko wyladuje w szpitalu....
 
Pam kurcze to niedobrze, ze Twój stan się pogarsza mimo antybiotyku:sorry: ta gorączka i wysypka jest bardzo niepokojąca, dobrze że idziesz do lekarza niech w końcu się zajmą Tobą porządnie, bo to nie przelwki:no: Trzymaj się kochana i daj znac co Ci powiedzieli.
 
reklama
Mam już wieści co do mioch pozostałych zarodków, udało się zamrozić aż 3 malenstwa:-D bardzo się cieszę, jedego zamrozili wczoraj, a dzisaj kolejne 2:-) Więc w razie czego bedziemy meli jeszcze 3 próby, albo rodzeństwo dla tego co siedzi w brzuszku;-)
Pam i jak tam sytuacja wygląda????
Noelka czekam na wiadomosć od Ciebie..... juz kciuki mnie bolą od zaciskania :-D
 
Do góry