reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Fajnie bylo dzis na usg, robil je taki mlody, mily Pan. Niestety dzidzia jest uparta jak tata i nie chciala sie przekrecic. Lezy bardzo nisko. Glowe ma az przy samym kanale rodnym. Po jakichs 20 min przerwalismy usg, mialam isc troche pochodzic do poczekalni. Wiec skakalam. chodzilam po schodach, ale nie dalo to zadnego rezultatu. Wydaje mi sie, ze mu tak wygodnie i mozliwe, ze nie bedzie sie przekrecal.

Mamy wrocic 26 listopada i powtorzymy usg, nawet jak maly sie nie przekreci to bedzie juz wiekszy i bedzie juz lepiej widac narzady. bylo widac raczki, nozki, dwie nerki, pecherz moczowy, ale nie dalo sie zbadac serduszka i glowy.

Spytalam sie o plec i powiedzial, ze chlopczyk ja wogole tego nie widzialam. Ale nigdy nie ma 100% pewnosci. Na nastepnym usg potwierdze to. Maz sie strasznie cieszyl, az mi glupio bylo tak sie smial:) Ja czulam, ze dziewczynka tez moze dlatego, ze zawsze chcialam, a wyszedl chlopak:) Wazne, ze na razie wszytsko jest ok.
W srode mam jakies spotkanie z lekarzem w szpitalu nie mam pojecia po co. Dam wam znac pozniej.

dziekuje za kciuki:)
 
reklama
ej Noelka ja miałam tak samo... nie widziałam że to chłopak... a to nawet mąż wypatrzył i zapytał... a ja byłam w szoku że mój instynkt mnie zawiódł... cieszę się :-) ale powiem ci że naprawdę jestem zadowolona że mam chłopaka... nie wyobrażam sobie żeby to była dziewczynka... gratulacje dla was obojga :-)
 
Roxii super ze zamrozili az 3 :) bedzie rodzenstwo dla tego co jest w brzuszku po on napewno sie juz nie opusci :)

Noelka to super :) ja obstawialam chlopaka :)

A u mnie spoko, lekaz sie nie przejol dal mi jeszcze jakie antygrzybiczne tabletki bo powiedzial ze czasem grzyb dostaje sie do mozgo i powoduje bole glowy a nawet depresje...:szok:
 
Pam maskra co oni tutaj maja za diagnozy:szok: a jak się czujesz lepiej już???
Noelka nooo mówiłam, ze wszystko bedzie dobrze!!!!!!!:-D no i instynkt co do płci też mnie nie zawódł, bo obstawiałam chłopaka;-) najważniejsze, ze jest zdrowy, silny i ładnie rosnie:tak: teraz czekamy na tą wizyte w śodę szpitalu, zobaczymy co Ci tam powiedza.
 
Roxii to super, ze az 3 udało sie zamrozic, Wasz maluch bedzie miec rodzieństwo:) Co u Ciebie? Jestes na zwolnieniu lekarskim?

noelka no ten Wasz maluszek nie zamierza Wam niczego ułatwiac;)najważniejsze, ze wszystko dobrze. Ta wizyta srodowa nie przejmuj sie, moim zdaniem to lepiej, ze sie Toba interesuja..a czujesz juz ruchy malucha? to chyba musi byc niesamowite uczucie..

edith ja pilam te ziola, nie udało nam sie, ale u nas sa tez problemy z plemnikami. Warto sprobowac, do smaku idzie sie przyzwyczaic nie sa takie zle no i parzenie ich nie jest takie uciazliwe, najgorzej wspominam samo mieszanie tych ziol, od tych zapachow glowa mnie rozbolala..powodzenia, mam nadzieje, ze Wam ziolka pomoga
 
Roxii myślimy pozytywnie, to będzie rodzeństwo dla tego co szykuję sobie wygodny domek w twoim brzuchu na najbliższe 9 miesięcy :tak::tak: I tego się trzymajmy :-)

Pam włos na głowie mi się jeży i wszystko dęba staje, jak czytam co oni tam wyprawiają. Moim skromnym zdaniem antybiotyki nie trafione, skoro gorączka taka wysoka i jakaś wysypka Cię nawiedziłam...Kuruj się w miarę możliwości kobietko, już nie wiem co Ci radzić :no::no: Trzymaj się

Ja po pierwszym dniu "lekarzowym" EKG w porządku, dodatkowych pobudzeń komorowych brak :-D:-D Hura, Hura Hura. Kolejna wizyta w przyszłym roku sierpień/wrzesień.
Na poprawę humoru, synek poszalał na trampolinie, zjeżdżalni i w piłeczkach :-) A ja fundnęłam sobie małe zakupy (kurtka, szal, bluzka :cool2:) a synusiowi buty :-p

Jutro ja śmigam na przegląd podwozia.
 
Hehe, widze, ze nie mozemy zlezc z tematu lekarskiego :D Ja bede w PL po nowym roku, tez lece na przeglad techniczny do mojej gin, do denstysty i do dermatologa, zeby mi moja "egzeme" ogladali, bo nie wiem juz, co z nia robic...
 
Agitatka noo szalej, szalej, udanego urlopu!!!:-)
miska dziękuję u mnie wszystko wporządku, tak jestem na chorobowym, mam fizyczną prace i nie chcę ryzykować, pozatym mam 100% płatne chorobowe przez 2 tygodnie, więc co mi zalezy, ja w domku zawsze chętnie posiedzę:-D
 
reklama
Noelka, niepotrzebnie sie martwilas!!! masz nas tutaj sluchac :-D super, ze wszystko w porzadku z Dziecinka - moze jednak nie chlopak, czy na 100% potwierdzone??

Roxii -super!! 3 mrozaczki czekaja!!! dbaj o siebie,lez do gory d... i nic nie rob

Agitatka - zazdroszcze - ja w Pl zawsze kupuje kosmetyki, torebki i buty hahhahaha
moze w lutym sie z corka wybiore na 3-4 dni do Pl, zalezy jaka bedzie pogoda... samochod odpada -nie bedziemy sie narazac... poza tym masakra z czasem podrozy... ja nie cierpie daleko jezdzic - szczegolnie autem do Pl.

ja dochodze do siebie po 2 nocach pod rzad, dzis spie w swoim lozku, jutro znowu nocka, ale potem tydzien przerwy hurrraaa!!!!
 
Do góry