reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Pam zdrówka życzę :tak:
Roxii jak się czujesz?3mam kciuki aby ten czas była dla was szczęśliwy :tak:
loczkis udanego lotu :tak:
noelka powodzenia na badaniu :tak:



Właśnie popijam malinową herbatkę.
Mózg mi się kruszy od odrabiania lekcji z dzieckiem :baffled: W tych szkołach to jakieś patałachy pracują normalnie :wściekła/y:
 
reklama
loczkis wielka szkoda, odstresuj się w PL dobrze Ci to zrobi, ale nie załamuj się, walczymy dalej &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pam no w końcu jakiś pozytyw, że dali antybiotyk. Oby tylko Ci pomógł, jak widać, zaczyna coś się dziać, skoro pewne dolegliwości ustępują :tak: Nie strasz mnie kochana z tą śrubą. Ja też mam tytan w kolanie i się przeraziłam tym co napisałaś, to może się zainfekować :szok::szok:
Zdrówka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Niestety moze.... lekarz mi wytlumaczyl i sa dwie opcje...
pocja 1 - zaraz po operacji rana sie infekuje i przechodzi na druby i na kosc..... (mi sie rana otworzyla 2 miesiace po operacjii i sie paprala jakis czas)

Opcja 2- masz ogolna infekcje. Jak wiadomo viruski/bakerie lubia sie przenosic we krwi. I sobie tak plywaja w tej krwi take kolo srub i zlaman... I powiedzmy ze sie potykasz lub udezasz mocnej kostke/kolano i w srodku cos delikatnie peka i robi sie maly siniak wewnetrzny.... a jak powstaja siniaki ? no wlasnie przez wylew krwi... wiec ta krew z bakretiami.viruskami sie rozlewa naokolo i dochodzi do drub i infekuje kosc.... oczywiscie im starszy uraz tym mniejsza mozliwosc.. moj jest jeszcze dosc swiezy dopiero po 3 latach od zlamania bedzie mozna to wykluczyc...


Tez mi szczena opadla i witki jak to uslyszalam
 
loczkis &&&&&&&&&& i udanego pobytu

pam mam nadziej że antybiotyk pomoże

Noelka wszystko będzie dobrze :-) czekamy na wieści :-)
 
Roxii to super, ze bedziesz miec przynajmniej jednego mrozaczka:) trzymam kciuki za reszte bąbelkow, a Tobie zycze by ten czas do 13-stego szybko Ci zlecial..no i oczywiscie wysokiej bety:)

noelka alez ten czas leci Ty juz na polmetku...nie martw sie wszystko bedzie dobrze, Twoj maluszek na pewno jest zdrowy, a pomysl jaki z niego twardziel..od samego poczatku zmaga sie z przeciwnosciami losu (krwiak) a jednak sie nie poddaje:)
 
noelka napewno z dzidzią wszystko wporządku, dlaczego miałoby nie być??? ale fajnie że jutro zobaczysz maluszka ehh to musi być piękne przeżycie... Co do płci to ja jakoś też stawiam na chłopaka, sama nie wiem czemu, no ale zobaczymy;-) Powodzenia tam jutro i koniecznie daj znać:tak:
loczkis udanego urlopu i uszka do góry!!!!
aga dzięki, czuje się dobrze, tzn odczuwam jeszcze skutki stymulacji, lekko nabrzmiały brzuch i wielkie, bolące cycki:-D normalnie masakre mam z nimi, bolą strasznie dotknąc się nie mogę i są wielkie jak balony w staniki mi się nie mieszczą:-p ale poza tym wszystko w normie;-)
 
Ostatnia edycja:
W końcu dotarłam na forum...

Roxii, jejku normalnie dupościsk mam, cieszę się ogromnie! No to teraz do 13-go :)

Pam, w końcu jakiś normalny lekarz! Nazwisko zapisz i nigdy sie nie dawaj nikomu innemu... Kurcze, mam nadzieje, ze to nie od śrub... Dbaj o siebie, a z okazji takiej ilości antybiotyków, nie zapominaj o probiotykach - Yakult albo polski kefir najlepsze.

Loczkis, przykro mi - ale nowy cykl to nowa nadzieja... Sciskam!

Ja dzisiaj po Homesense buszowalam, uwielbiam ten sklep...
 
Hyh, zazwyczaj oznacza ogromną ochotę na coś, w tym wypadku po prostu totalne podekscytowanie - mało Cię znam, ale świadomość, ze mogę z Tobą dzielić tak wspaniale wydarzenie, jest piękna :) Stąd dupościsk, bo to bardzo ekscytujące :)))
 
kurde ale sie denerwuje tym usg. dopiero jest po 12, ale jeszcze rano jade do pracy moze to i dobrze nie bede tak myslec. trzymajcie kciuki prosze.
 
reklama
Satchkat dobry ten dupościsk:-D miło mi, ze tak to przeżywasz razem ze mną, dziękuję:-)
noelka pewnie że trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, będzie dobrze, nie masz się co denerwować, powodzenia i daj znać po. Czekam na wieści!!!:tak:
 
Do góry