reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Noelka brawo, czyli maluszek spokojnie i zdrowo sobie rośnie i niech tego się trzyma i Ty też myśl tak, jak należy, czyli na maksa optymistycznie

Osinka lekarze, zakupy i po wszystko do Polski, taki nasz żywot na obczyźnie ;-) Ja samochodem nigdy nie pojadę do PL to raz ostra męczarnia, a dwa ta moja choroba..:wściekła/y: Trzymaj się na razie :-)
 
reklama
Czuje sie jako tako, wczoraj w nocy sie obudzilam i zwymiotowalam tak pieknie.. potem jakies drgawki mnie zlapaly mialam budzic mojego zeby po karetke poszedl ale zasnelam na kanapie obudzilam sie po kilku minutach i dociagnelam sie do lozka....
W tym momecie czuje sie jak wrak czlowieka. Goraczka i glowa mnie rozwala, siedze przy zgaszonych swiatlach, laptopa tez mam wygaszonego jak najbardziej bo nie moge sie na swiatlo patrzec. Wzielam 3 ibupromy 200mg to razem 600mg 2h temu i bol glowy nawet troszeczke nie zelzal... po takiej dawce powinien chyba co ? z nosa krew mi dzis poszla i sie saczyla przez okolo godzine. Wymeczona jestem strasznie chodz nic nie robilam prawie caly dzien oprucz pisania raportow....
Jesli dzis w nocy epizod sie powtorzy to dzwonie po karetke, moj chlop mnie zjechal rowno ze go nie obudzilam.
Od chyba sie odemnie zarazil bo zaczyna smarkac i gardlo go boli... pieknie nie dosc ze sama umieram to jeszcze zarazam....
 
noelko tak sie cieszę, ze z dzidzią wszystko dobrze:-) miałam przeczucie na dziewczynkę, ale chłopaki tez są fajne;-) najważniejsze, że rośnie prawidłowo i przyprawia mamę o motylki w brzuchu.

Roxi no to szykuje wam sie w przyszłości conajmniej 4 dzieci:-) ja zawsze chciałam miec 3, ale chyba juz sie nie wyrobie:cool:
leż, leż a jak ci sie znudzi leżenie to sie połóż!

Pam to chyba ci wszyscy lekarze tu mają jakieś grzybice, bo im na mózgi poszło. Jak mozna przez taki czas nie postawić żadnej diagnozy??? Jedz na pogotowie i zrób awanturę, że wszystko co ci do tej pory przepisali nie działa a ty czujesz sie coraz gorzej. To jest nieodpowiedzialne i ryzykujesz własnym życiem!! W głowie mi sie nie mieści. Gorzej niz w krajach trzeciego świata!!

Zuzia wywołuję cie!! Co tam u Ciebie??

Edith ja pilam ziółka o. Sroki te co miska i zaszłam w ciąże w 3 cyklu, po 1,5 roku starań. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale udało sie. Nic nie tracisz a może akurat...

Pozdrawiam wszystkie kobietki w Polsce. Ja tez zawsze robię maraton po lekarzach i wszyscy sie mnie pytają czy w uk nie ma lekarzy?
 
Ostatnia edycja:
osinka nie jest pewne jeszcze na 100 %, potwierdze za 3 tyg. ale nie ma znaczenia wazne ze wszystko jest w porzadku. dzis kupilam pierwsze ubranko w dziale chlopiecym, ale jak bedzie jednak dziewczynka to tez bedzie pasowalo. ale czuje ze bedziemy miec synka:)
 
Pam biedna Ty jesteś, kurcze niedobrze, bo z tobą to coraz gorzej,a powinno być lepiej:sorry: Faktycznie jak Ci się nie polepszy dzwoń po karetkę, bo to nie są zarty:no: co za konowały jedne no!!!!
Noelka noo super to pierwszy zakup juz za Tobą:-D nawet nie wiesz jak się cieszę Twoim szczęsciem:-)
Tygryseczek noo jak cholesterol za wysoki to trzeba dietkę zmienić:tak: a co z tą tarczycą? co Ci wyszło???
 
Ostatnia edycja:
super Noelka, w koncu zaczynasz wierzyc,ze wszystko bedzie dobrze :-)

duzy masz brzuszek? ile Ci sie przybralo? mialas sie pochwalic brzuszkiem u nas:rofl2:



Agitatka, ma bylam 2 tyg wPl 2lata temu i jeden tydzien to tylko lekarze (okulista,badanie podwozia itp itp itp) - tutaj to porazka...

przydaloby mi sie sprawdzic wzrok i wyrobic nowe okulary, po prawie 2 latach mam mocno zniszczone szkla... kurcze zastanawiam sie czy bytu nie sprobowac... czy ktoras z Was byla u angielskiego okulisty i robila okulary??
podobaja mi sie oprawki w vision express ale troche sie obawiam o swoje oczy,o kompetencje tutejszych optykow
 
super Noelka, w koncu zaczynasz wierzyc,ze wszystko bedzie dobrze :-)

duzy masz brzuszek? ile Ci sie przybralo? mialas sie pochwalic brzuszkiem u nas:rofl2:



Agitatka, ma bylam 2 tyg wPl 2lata temu i jeden tydzien to tylko lekarze (okulista,badanie podwozia itp itp itp) - tutaj to porazka...

przydaloby mi sie sprawdzic wzrok i wyrobic nowe okulary, po prawie 2 latach mam mocno zniszczone szkla... kurcze zastanawiam sie czy bytu nie sprobowac... czy ktoras z Was byla u angielskiego okulisty i robila okulary??
podobaja mi sie oprawki w vision express ale troche sie obawiam o swoje oczy,o kompetencje tutejszych optykow

Moja dobra koleżanka raz poszła do angielskiego, tylko temu, że wtedy miała za darmo, i wiedziała jakie ma mieć szkła. A tak, to chyba zależy gdzie, ale spróbuj może akurat trafisz na jakiegoś nie z kosmosu.
 
super Noelka, w koncu zaczynasz wierzyc,ze wszystko bedzie dobrze :-)

duzy masz brzuszek? ile Ci sie przybralo? mialas sie pochwalic brzuszkiem u nas:rofl2:



Agitatka, ma bylam 2 tyg wPl 2lata temu i jeden tydzien to tylko lekarze (okulista,badanie podwozia itp itp itp) - tutaj to porazka...

przydaloby mi sie sprawdzic wzrok i wyrobic nowe okulary, po prawie 2 latach mam mocno zniszczone szkla... kurcze zastanawiam sie czy bytu nie sprobowac... czy ktoras z Was byla u angielskiego okulisty i robila okulary??
podobaja mi sie oprawki w vision express ale troche sie obawiam o swoje oczy,o kompetencje tutejszych optykow

Nie wiem jak jest u was ale w Irlandii jak masz medical card to szkla masz za darmo i 50euro tansze oprawki. Ja robilam z dwa miesiace temu i zaplacilam za wszystko 80euro. I jeszcze sie zalapalam na promocje i dostalam pare okolarow gratis. Co do kompetecji to powiem ci ze to chyba jedni z najbardziej kompetentnych lekarzy...

Gadalam przed chwila z mama, najbardziej sie martwi tym ze mimo brania sporej dawki lekow przeciwbolowych nadal trzyma mnie bol glowy. Nawet zasugerowala wizyte w szpitalu ale ja juz nie mam sily. Musialam isc na zakupy, sklep mam 10mminut od domu a jak wrocilam to myslalam ze padne.
 
reklama
Pam za każdym razem jak Cię czytam, to co raz bardziej gały mi wychodzą na wierzch, to jakaś paranoja :szok: Masz bardziej nasilone objawy, a te palanty nie wiedzą co Ci jest. Postaraj się, żeby ktoś Cię zawiózł do polskiego lekarza, może on coś poradzi. I wal na pogotowie już teraz, nie odwlekaj, bo to nie żarty :no::no:
 
Do góry